Koło wokalno - muzyczne

"Gdzie słyszysz śpiew tam idź, tam dobre serca mają. Źli ludzie uwierz mi, ci nigdy nie śpiewają". /J.W.Goethe/

"Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. Jest czymś więcej. Można poznać człowieka po muzyce, jakiej słucha". /Paulo Coelho/

Wszyscy wiemy jak ważna w życiu jest muzyka dlatego też uczniowie naszej szkoły od zawsze muzykują i muzykować będą. Na zajęciach koła muzycznego dzieci poznają tajniki muzyki, graja, tańczą, ale przede wszystkim śpiewają. Dzielą się muzyką z innymi dając im radość i moc wzruszeń.

A gdzie żeśmy byli, co widzieli i co wyśpiewali, zobaczcie sami.

Dnia 19 kwietnia 2013 roku odbyło się w naszej szkole przesłuchanie do IV Warszawskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Zaufaj Panu". Nasza zespól "Prymki" wystąpił z utworem "Miłość Twa". Występ nasz uważamy za bardzo udany, ale czekamy na ogłoszenie wyników.

Trzymajcie kciuki!!!

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2017/2018