eTwinning pragnie pogratulować 2935 szkołom, którym przyznano odznaki „Szkoła eTwinning 2021/2022”. Z radością pragniemy ogłosić, że po dwuetapowym procesie weryfikacyjnym 2935 szkół otrzymało Odznakę „Szkoła eTwinning”. Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:
Praktyka cyfrowa
Praktyka w zakresie eBezpieczeństwa
Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania
Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry
Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów
Jest to uznanie nie tylko osobistego sukcesu poszczególnych nauczycieli, ale także uznanie i wyraz ogromnego osiągnięcia całego zespołu eTwinning działającego w danej szkole. Nasza szkoła otrzymała odznakę.

Play, have fun and learn

Link do projektu znajduje się tutaj

Link do projektu znajduje się tutaj

Projekty eTwinning realizowane w roku szkolnym 2020/2021

Wydarzenia realizowane w tym roku szkolnym w ramach etwinningu to: - I love Autum
- AUTUMN & ART
- CODING IN MY KINDERGARDEN
- PLAY HAVE FUN AND LEARN PROJECT MEETING

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

PLAY, HAVE FUN AND LEARN

Ten projekt ma na celu wspieranie uczenia się przedszkolaków poprzez doskonalenie ich umiejętności XXI wieku poprzez granie w gry. W projekcie biorą udział dzieci z takich krajów jak Rumnunia, Albania, Macedonia Pólnocna, Portugalia, Bośnia i Hercegowina, Grecja, Turcja, Polska, Gruzja, Chorwacja, Ukraina Włochy, Litwa, Tunezja i Słowenia. ( 16 krajów bierze udział w projekcie). W ramach projektu uczniowie dzielą się wiedzą o kodowaniu, o grach i zabawach ruchowych i dydaktycznych. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z projektu oraz wydarzeń w ramach eTwinningu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć