eTwinning pragnie pogratulować 2935 szkołom, którym przyznano odznaki „Szkoła eTwinning 2021/2022”. Z radością pragniemy ogłosić, że po dwuetapowym procesie weryfikacyjnym 2935 szkół otrzymało Odznakę „Szkoła eTwinning”. Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:
Praktyka cyfrowa
Praktyka w zakresie eBezpieczeństwa
Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania
Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry
Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów
Jest to uznanie nie tylko osobistego sukcesu poszczególnych nauczycieli, ale także uznanie i wyraz ogromnego osiągnięcia całego zespołu eTwinning działającego w danej szkole. Nasza szkoła otrzymała odznakę.

Play, have fun and learn

Link do projektu znajduje się tutaj

Projekty eTwinning realizowane w roku szkolnym 2020/2021

Wydarzenia realizowane w tym roku szkolnym w ramach etwinningu to: - I love Autum
- AUTUMN & ART
- CODING IN MY KINDERGARDEN
- PLAY HAVE FUN AND LEARN PROJECT MEETING

PLAY, HAVE FUN AND LEARN

Ten projekt ma na celu wspieranie uczenia się przedszkolaków poprzez doskonalenie ich umiejętności XXI wieku poprzez granie w gry. W projekcie biorą udział dzieci z takich krajów jak Rumnunia, Albania, Macedonia Pólnocna, Portugalia, Bośnia i Hercegowina, Grecja, Turcja, Polska, Gruzja, Chorwacja, Ukraina Włochy, Litwa, Tunezja i Słowenia. ( 16 krajów bierze udział w projekcie). W ramach projektu uczniowie dzielą się wiedzą o kodowaniu, o grach i zabawach ruchowych i dydaktycznych. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z projektu oraz wydarzeń w ramach eTwinningu.