.:: menu główne

Regulamin pracowni komputerowej i przepisy BHP

.:: Konkursy i olimpiady
Logomocja

Dzielnicowa Olimpiada Informatyczno - Językowa

Mistrz Klawiatury

.:: Scratch w SP4

.:: Pogramowanie

Instrukcje wyjścia i wejścia

Dane, typy danych, zmienne, stałe

Zwrotnica if

.:: Logomocja

Przykładowe rysunki

.:: Arkusz kalkulacyjny

Wstawianie i edycja wykresów

Zadania

.:: Edytor tekstu

Wstawianie i edycja tabel

Wstawianie i edycja wykresów

.:: Dzielnicowa Olimpiada Informatyczno - Językowa

Pierwsza edycja Dzielnicowej Olimpiady Informatyczno - Językowej miejsce miała w roku szkolnym 2013/2014. Od tego czasu realizowana jest w każdym roku szkolnym. W roku 2016/2017 przewidziana jest IV edycja Olimpiady.

Celem Olimpiady jest:

• Rozwijanie zainteresowań uczniów nauką języka obcego, informatyki oraz technologii informatycznej.
  • Rozwijanie uzdolnień i umiejętności językowych uczniów w zakresie posługiwania się językiem angielskim.
  • Rozwijanie umiejętności z zakresu informatyki i technologii informatycznej w zakresie tworzenia i przetwarzania informacji.
  • Motywacja uczniów do doskonalenia sprawności językowych oraz do samodzielnego uczenia się języka, a także do doskonalenia sprawności wykorzystywania informatyki i technologii informatycznej.
  • Wzbogacenie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych.

• .::. Rok szkolny 2017/2018 .::.