6a, 6c i 4c w Kinie

12 września 2018 roku odbyła się wycieczka do Cinema City Mokotów. Uczniowie z klas 6a, 6c i 4c oglądali film pt. "Iniemamocni2". Bohaterowie filmu, pomimo że to herosi, borykają się z tymi samymi problemami, co każdy z nas. Film pokazuje, że rodzina jest najważniejsza, a najlepsze wyniki osiąga się tylko dzięki współpracy i miłości. Wszystkim uczniom film bardzo się podobał..

Zajęcia terenowe w ogrodzie szkolnym uczniów klasy 4f

We wrześniu uczniowie klasy 4f wzięli udział w zajęciach terenowych z przyrody.

Zadaniem zespołów uczniowskich było udzielenie odpowiedzi na pytanie: Od czego zależy szybkość poruszania się liści na drzewach?

Dzień chłopaka w klasie 4f

30 września w kasie 4f obchodziliśmy "Dzień chłopaka ".Dziewczynki przygotowały dla wszystkich chłopców prezenty i życzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia

Dzień Chłopaka w 4e

W poniedziałek 1.10.2018 r. obchodziliśmy klasowy Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia. Chłopcy dostali prezenty i zrobione przez dziewczyny laurki z wierszykami o każdym z Nich. Koleżanki upiekły ciastka. Było bardzo przyjemnie i szczęśliwie.

Marysia Paczosa

Klasa 4f w Muzeum Wsi Mazowieckiej

02 października 2018roku odbyła się wycieczka do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z kulturą regionu oraz dawnym rzemiosłem. Dziewczynki uczestniczyły w zajęciach "Skarby pszczelej rodziny.Od miodu do wosku",natomiast chłopcy odbyli warsztaty "W wiejskiej kuźni ".

4B i 5B w Teatrze Roma

W dniu 18 października klasa 4B i 5B były w teatrze Roma na przedstawieniu "Księga Dżungli".

"Księga dżungli" to nowa muzyczna propozycja Novej Sceny Teatru Muzycznego ROMA, skierowana głównie do młodego widza.

To historia chłopca zwanego "Żabą", który trafia do dzikiej i bezwzględnej, ale kierującej się swoim odwiecznym prawem zwierzęcej społeczności.

Uwspółcześniona adaptacja powieści potraktowana została jako wspaniała okazja do zmierzenia się z trudnościami i możliwościami jakie stwarza zderzenie się dziecięcego świata, ze światem tak zwanych: "dorosłych".

Muzyczna opowieść, poprzez multimedialną oprawę i wesołą zabawę z publicznością porusza odwieczny problem stereotypów, uczula na zagrożenia i uczy, nawet te najmłodsze maluchy, akceptacji dla odmienności. Choć nikt nie jest doskonały, to wszyscy jesteśmy wartościowi. I że nie możemy być obojętni, gdy zaczyna się dziać coś, co jest niedobre, niesprawiedliwe czy krzywdzące. Powodem odtrącenia przez stado może być cokolwiek: bo ktoś powoli biega, bo jest już za stary, ma inny odcień skóry, pochodzenie.

Klasy 4f i 5d w kinotece

22 października uczniowie klasy 4f i 5d odbyli lekcję multimedialną w Kinotece połączoną z projekcją filmu "Ania z Zielonego Wzgórza ".Uczniowie podczas projekcji poznali różnicę pomiędzy ekranizacją a adaptacją.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2018/2019