5b na Festiwalu Oświatowym

W dniu 30 września 2017 r. w trakcie Festiwalu Oświatowego Przedszkoli i Szkół Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy "Ursus - lubię, znam i wiem", klasa 5b naszej szkoły przeprowadziła wśród mieszkańców Ursusa konkurs pt. ,,Czy znasz swoją dzielnicę?". Pytania konkursowe dotyczyły przyrody, historii oraz obecnej struktury naszej dzielnicy.

Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Nasze stoisko odwiedzili m.in. Pan Wiesław Krzemień - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursus, Pan Janusz Gutkowski - Wicedyrektor naszej szkoły, Pani Beata Żeromska - Dyrektor LVI LO im. L. Kruczkowskiego oraz liczni mieszkańcy naszej dzielnicy. Wszyscy wzięli aktywny udział w naszym konkursie. Odpowiedziom udzielanym na wylosowane pytania towarzyszyła interesująca, ożywiona i bardzo merytoryczna dyskusja, której z wielkim zainteresowaniem przysłuchiwali się mieszkańcy Ursusa. Wszyscy cieszyliśmy się z takiego przebiegu naszego konkursu.

Organizatorka konkursu i autorka zdjęć: wychowawczyni klasy 5b - Joanna Balcerzak

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2017/2018