Lekcja muzealna w Dulag 121

W piątek 28 września klasa 7a udała się na lekcję muzealną do muzeum "Dulag 121" w Pruszkowie.

Dojechaliśmy tam bardzo szybko SKM, a w muzeum czekała już na nas pani przewodnik, która przybliżyła nam historię obozu w Pruszkowie. Był to nazistowski obóz przejściowy, w którym gromadzono cywilną ludność Warszawy w czasie trwania powstania warszawskiego w 1944 r.

Powstał on 6 sierpnia 1944 r., a został zamknięty 16 stycznia 1945 r. Szacuje się, że w tym czasie mogło przejść przez niego nawet 650 tysięcy warszawiaków, z czego 60-70 tysięcy trafiło do obozów koncentracyjnych.

Wycieczka podobała się całej naszej klasie, dzięki czemu pozostawiła w nas wiele ciekawych wspomnień.

Maja Parab z klasy 7a

Dzień chłopaka w 7D

Słodki poczęstunek, życzenia, upominki i odśpiewane tradycyjne "Sto lat" to niespodzianka jaką przygotowały dziewczynki swoim kolegom z klasy. Chłopcy byli zadowoleni i zaskoczeni. Przez cały dzień w klasie panowała bardzo miła atmosfera.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia

Klasa 7D w teatrze Sabat

10.10.2018r. uczniowie z klasy 7D byli w teatrze Sabat na musicalu "Zemsta". To nowa propozycja muzyczna teatru skierowana głównie do młodzieży szkolnej. Interaktywna formuła przedstawienia, efekty świetlne i dźwiękowe, wyjątkowe kostiumy oraz wspaniała gra aktorów śmieszyły widzów. To arcydzieło polskiej literatury i klasyka komedii- elementarz komizmu sytuacyjnego, przerysowanych postaci i humoru słownego. Spektakl wszystkim uczniom bardzo się podobał.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2018/2019