-

Wycieczka klas siódmych

17 października uczniowie klas 7a, 7b, i 7c uczestniczyli w jednodniowej wycieczce edukacyjno - krajoznawczej. Pierwszym celem podróży było Sanktuarium w Niepokalanowie, gdzie uczniowie zwiedzili Muzeum Św. Maksymiliana Marii Kolbego oraz podziwiali Panoramę 1000-letnich dziejów Polski. Kolejnym etapem wycieczki była wizyta w domu Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Zwieńczeniem wyprawy był spacer po Kampinosie zakończony ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Przepiękna pogoda i okoliczności przyrody sprawiły, że wycieczka była bardzo udana.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Innowacja informatyczna w SP4 (klasy 7)

W roku szkolnym 2017/2018 w Szkole Podstawowej Nr 4 rozpoczęto realizację innowacji pedagogicznej z informatyki, skierowaną do uczniów klas siódmych. W ramach lekcji uczniowie poznają podstawowe zagadnienia związane z programowaniem i tworzą swoje pierwsze programy komputerowe.

Dla wielu uczniów programowanie okazało się prostym i ciekawym zadaniem, co widać w osiąganych przez nich wynikach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć klasy 7a
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć klasy 7b
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć klasy 7c


Mikołajki w klasie 7b

6 grudnia odbyły się w klasie 7B klasowe Mikołajki. Klasa wspólnie przy jednym stole dzieliła się ze sobą radością opowiadając w jaki sposób każdy będzie spędzał święta. Prezenty sprawiły nam mnóstwo radości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Mikołajki w klasie 7c

6 grudnia odbyły się w klasie 7C klasowe Mikołajki. W myśl powiedzenia " Każdy może zostać Świętym Mikołajem" uczniowie obdarowali się wzajemnie prezentami. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Szkoda, że następne Mikołajki dopiero za rok.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęćSzkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2017/2018