` `

Szkoła to nie tylko nauka - grupa 0f

Klasa 0f zaprasza na foto relację z roku 2016/2017.

Integracja grupy 0f na placu zabaw

Integracyjna wycieczka kl. 0f do KOLORADO!

Piątkowe kino w 0f

Sałatka owocowa w kl. 0d

Dzieci z klasy 0d w październiku wykonały swoje sałatki owocowe z przyniesionych przez siebie ulubionych owoców. Samodzielnie je myły, obierały oraz kroiły. Na koniec dzieci zajadały się ze smakiem swoimi sałatkami.

Szaszłyki owocowe w 0f

Zdrowe odżywianie: własnoręcznie przygotowane szaszłyki owocowe smakują najlepiej!

0a - jemy zdrowo, kolorowo

Deska, nożyk, miska, no i najważniejsze - warzywa i owoce. Pora na witaminki, tak więc dzieci z klasy 0a biorą się do pracy i powstają smaczne i zdrowe sałatki warzywne i owocowe

Wspólna impreza andrzejkowa klas 0e i 0f

Dzień pomarańczowy w 0f

Wycieczka kl. 0f do Castoramy

Własnoręcznie wykonaliśmy karmniki dla ptaków.

Przygotowania do kiermaszu bożonarodzeniowego w grupie 0b

Dzieci z grupy 0b również przyczyniły się do zbiórki pieniędzy na cel charytatywny. Dzieci własnoręcznie wykonały bombki na kiermasz bożonarodzeniowy za pomocą szpilek, cekinów, kleju oraz sztucznego śniegu. Bombki zostały sprzedane na kiermaszu i cieszyły się dużą popularnością zwłaszcza wśród rodziców autorów prac.

0f ubiera choinkę

Wycieczka klasy 0f do Pijalni czekolady

0f dekoruje pierniki

Kl. 0f wysyła życzenia świąteczne

Uroczysta Wigilia w klasie 0a

22 grudnia w klasie 0a odbyła się uroczysta Wigilia dzieci oraz rodziców. Uczniowie przygotowali bożonarodzeniowe przedstawienie. Po przedstawieniu, dzieci rozdały rodzicom wykonane wcześniej samodzielnie świąteczne upominki. To był niezapomniany wieczór.

Zabawy na śniegu klasy 0b

Zima to czas, w którym rodzicom bywa zimno, lecz dzieci świetnie bawią się na śniegu. Lepienie bałwana w grupie 0b sprawiło dzieciom wiele radości , rzucaliśmy się też śnieżki, dzieci robiły "Aniołki" na śniegu . Wystarczy dzieci odpowiednio ubrać i pozwolić im na zimowe szaleństwo.

Wycieczka kl. 0f do Teatru Baj

Wizyta Pana policjanta w naszej sali - kl. 0b

Dzieci z grupy 0b odwiedził Pan policjant, aby przypomnieć zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, zadawały wiele pytań naszemu gościowi, odgrywały scenki za pomogą atrybutów policjanta, a po spotkaniu rozmawiały jeszcze długo między sobą o pracy policjanta.

Klasy 0d i 0f robią rakiety kosmiczne

Wycieczka 0f do Ale Fun

0f robi Marzannę

Warsztaty Wielkanocne w grupie 0a

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą, w grupie 0a odbyły się warsztaty wielkanocne. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały z różnorodnych materiałów plastycznych piękne wielkanocne dekoracje.

Wycieczka kl. 0f "Szlakiem polskich legend"

Klasa 0a i 0b piecze bochenek chleba

W maju klasy 0a i 0b pojechały na wycieczkę, aby sprawdzić ile pracy wymaga upieczenie bochenka chleba. Dzieci rozmawiały z Panią Gospodynią o różnych rodzajach zbóż, a później mogły własnoręcznie zrobić nie chleb, a przepyszną pizzę. W trakcie czekało również wiele innych atrakcji: przejażdżka wozem, karmienie zwierząt gospodarskich, trampolina, tyrolka, dojenie sztucznej krowy i wiele wiele innych. Ten dzień był pełen wrażeń.

Kraina kwitnącej wiśni! Spotkanie klasy 0f w przedszkolu

Dzień Mamy i Taty w 0f

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2016/2017