-










Nauczyciele wychowania przedszkolnego

  • Duma Sylwia
  • Gałka Marzena
  • Imiołek Dominika
  • Jakubowska Sylwia
  • Łączyńska Maria
  • Żeromska Natalia

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  • Bil Monika
  • Dębowska Małgorzata
  • Dziewit Katarzyna
  • Janowska Monika
  • Kałuża Katarzyna
  • Kołacińska Dorota
  • Kubecka Marzena
  • Kunisz Aleksandra
  • Lechowska Karolina
  • Niwińska Małgorzata
  • Oknińska-Witkowska Małgorzata
  • Okońska Bogumiła
  • Pilarczyk-Wojciechowska Izabela
  • Skiba Anna
  • Soroka-Pełech Agnieszka
  • Szulc Agnieszka
  • Wodyńska Bogumiła
  • Zając Elżbieta
  • Zawadzak Hanna
  • Zawadzka Hanna
  • Zembrzuska Anna

Nauczyciele języka polskiego

  • Obiedzińska-Pokorska Beata

Nauczyciel matematyki

  • Szymańska Edyta

Nauczyciele języka angielskiego

  • Brejnak Marta
  • Lichaczewska Jowita
  • Łasak Aleksandra
  • Walczak-Paschke Dominika

Nauczyciel historii i społeczeństwa

  • Paschke Adam

Nauczyciel przyrody

  • Pianka Anna

Nauczyciel muzyki

  • Bartnik Dorota

Nauczyciel zajęć technicznych

  • Paschke Adam

Nauczyciel plastyki

  • Wancerz Joanna

Nauczyciel zajęć komputerowych

  • Polak Monika

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Żołądkiewicz Alicja

Nauczyciele etyki

  • Kubecka Marzena
  • Obiedzińska-Pokorska Beata

Nauczyciele religii

  • Madej Anna
  • s. Barłowska Ewa
  • Suchta Renata

Wychowawcy świetlicy

  • Bartnik Dorota
  • Cegiełka Krzysztof
  • Chodorowska Ewa - kierownik świetlicy
  • Dziomba Katarzyna
  • Kondracka Katarzyna
  • Kulesza Monika
  • Masternak Lucyna
  • Mielko Iwona
  • Olszówka Anna
  • Paschke Adam
  • Rydz Anna
  • Staranowicz Aneta
  • Szałanda Emilia
  • Szałapska Milena
  • Wancerz Joanna
  • Wilk Agnieszka
  • Wiśniewska Monika
  • Zbińkowska Aneta
  • Zdybel Monika

Nauczyciele specjaliści

    Logopedzi

  • Dąbrowska-Mosek Ewa
  • Dudziec Kamila
  • Tarczyńska-Płatek Agnieszka
  • Pedagodzy

  • Jasitczak-Wolska Agnieszka
  • Kamińska-Dolata Katarzyna
  • Pedagog specjalny

  • Więckowska Paulina
  • Terapeuta pedagogiczny

  • Śledzik Anna
  • Psycholog

  • Jaskuła Aneta
  • Nauczyciel bibliotekarz

  • Żeromski Paweł












Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2016/2017