-


Inauguracja rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017

Pierwszego września 2016 r. powitaliśmy nowy rok szkolny. Ten dzień był dla nas niezwykle ważny, gdyż przy ul. Konińskiej odbyło się uroczyste poświęcenie rozbudowanej szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas wyjątkowi goście: Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Rafał Markowski, ks. prałat Zbigniew Sajnóg - dziekan dekanatu ursuskiego, a także Wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Pani Małgorzata Kidawa-Błońska, Wicedyrektor Biura Edukacji m. st. Warszawy w osobie Pani Beaty Murawskiej oraz Burmistrz Dzielnicy Ursus Pani Urszula Kierzkowska wraz z zastępcami - Panem Wiesławem Krzemieniem i Panem Kazimierzem Sternikiem, Pani Elżbieta Chybińska - Dyrektor DBFO, Pani Maria Łukaszewicz - radna m. st. Warszawy, Pani Joanna Hermanowska - Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Dzielnicy Ursus oraz pracownicy wydziału, Pan Henryk Linowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy wraz z radnymi, Pani Edyta Bartos - Przewodnicząca Rady Szkoły i Rady Rodziców.

Po uroczystej mszy świętej Pani Dyrektor Ewa Gerełło oraz Panie Wicedyrektor: Bogumiła Wodyńska i Agnieszka Jasitczak-Wolska powitały przybyłych gości, uczniów oraz ich rodziców, prezentując nowe, piękne sale oraz nowoczesną halę sportową. Dzięki nim w szkole przy ul. Konińskiej może się uczyć jeszcze więcej dzieci. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny.

Chociaż wakacje już za nami, cieszymy się, że znów możemy razem ciekawie spędzać czas bawiąc się i ucząc. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim zapału do pracy oraz wielu sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Festiwal Oświatowy Przedszkoli i Szkół
z Dzielnicy Ursus
m.st. Warszawy

W sobotę 24 września 2016 r. w Parku Hassów odbył się kolejny Festiwal Oświatowy. Zabawa trwała od godz. 11:00 do 16:00.
Jak co roku w imprezie wzięły udział przedszkola i szkoły z Dzielnicy Ursus. W tym roku Festiwal przebiegał pod hasłem "Lektury z klasą".

Podczas wspólnej zabawy czas spędzały dzieci, młodzież oraz dorośli. Nie zabrakło atrakcji sportowych, a na scenie jak zwykle pojawili się utalentowani uczniowie ze swoimi występami oraz Zarząd i Radni Dzielnicy Ursus, którzy czytali prozę Henryka Sienkiewicza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz
z wizytą w szkole

3 października 2016 roku budynek szkoły przy ul. Konińskiej 2 odwiedziła Pani Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. W odwiedzinach towarzyszyli jej: Burmistrz Dzielnicy Ursus Pani Urszula Kierzkowska, Zastępcy Burmistrza Pan Wiesław Krzemień i Pan Kazimierz Sternik oraz Radna Dzielnicy Ursus Pani Jolanta Dąbek.
Pani Dyrektor Ewa Gerełło wraz z Panią Wicedyrektor Bogumiłą Wodyńską i Panią Wicedyrektor Agnieszką Jasitczak-Wolską oprowadziły gości po nowym skrzydle szkoły, gdzie można było obejrzeć nowoczesną pełnowymiarową halę sportową oraz sale lekcyjne.

W czasie zajęć Pani Prezydent z ogromną przyjemnością spotkała się z uczniami i nauczycielami. Z ciekawością i wielkim zainteresowaniem oglądała gazetki tematyczne wykonane przez uczniów. Przeprowadziła również rozmowy z uczniami i nauczycielami. Wzięła także udział w zajęciach wychowania fizycznego klasy 4c grając z nimi w siatkówkę.
A na koniec dokonała pamiątkowego wpisu do kroniki szkolnej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Ślubowanie klas pierwszych

14 października 2016 roku odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Przedstawienie
"Jaś i Małgosia"

W dniu 7 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie "Jaś i Małgosia", w którym udział wzięli uczniowie i uczennice klas 1-3 Szkoły Filialnej.

Przedstawienie zostało zrealizowane w ramach zajęć dodatkowych kółka teatralnego prowadzonego przez Annę Olszówka i Katarzynę Dziomba.

Uczniom i ich Rodzicom dziękujemy za przygotowanie, zaangażowanie i pomoc w realizacji tego przedstawienia

To wydarzenie pozwoliło nam odkryć nowe, świeże talenty wśród naszych podopiecznych, którym życzymy kolejnych i coraz większych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Apel z okazji 11 Listopada - Święta Niepodległości

10 listopada wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły wzięli udział w apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przedstawienie słowno - muzyczne przygotowali uczniowie klas 3a, 3e, 3f według scenariusza wychowawczyń: Izy Wojciechowskiej i Małgorzaty Dębowskiej. W oprawie muzycznej wspierała nas pani Renata Suchta oraz szkolny Teatr "Lolek" na czele z siostrą Ewą Barłowską. Chcieliśmy za pomocą różnych form wyrazu artystycznego przybliżyć trudny okres w dziejach Polski. Dzieci za pomocą słowa, tańca, śpiewu i gry na instrumentach przyciągały wzrok i słuch naszej wspaniałej publiczności. Ponadto uczniowie wyżej wymienionych klas wykonali własnoręcznie wszystkie dekoracje scenograficzne. Po raz kolejny przeżyliśmy łzy wzruszenia przepełnione wdzięcznością za bohaterskie czyny. Wspomnienia lat wojennych uczą nas wszystkich, że wojna to czas cierpienia, dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby jej zapobiegać.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Wieczornica patriotyczna

23 listopada odbyła się tradycyjnie Wieczornica patriotyczna podczas, której dzieci zaprezentowały widowisko muzyczno-słowne. Uroczystość ta odbywa się co rok z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Zapraszane do wspólnego śpiewu są całe rodziny uczniów biorących udział w Wieczornicy. W tym roku udział wzięły klasy 3a, 3e, 3f.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Apel Mikołajkowy

Dziś klasy 2b, 2b i 0b przygotowały apel mikołajkowy z okazji 6 grudnia. Były piosenki oraz wierszyki o tematyce zimowej i mikołajkowej, a także akrobacje w wykonaniu dziewczynek z klasy 2d i 2b

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Historia Sejmu. Spotkanie z Panią Marszałek Sejmu

6 grudnia 2016 roku w Szkole Filialnej odbyła się lekcja poświęcona historii Sejmu i jego roli, jaką pełni w demokratycznym państwie, przygotowana przez uczniów klas czwartych pod kierunkiem nauczycieli historii.
Wśród zaproszonych gości byli: Wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Pani Małgorzata Kidawa-Błońska, Burmistrz Dzielnicy Ursus Pani Urszula Kierzkowska wraz z zastępcami - Panem Wiesławem Krzemieniem i Panem Kazimierzem Sternikiem, Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Ursus Pan Robert Faliszewski, Pani Wanda Kopcińska - Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Ursus, Pani Katarzyna Cichocka z Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Dzielnicy Ursus oraz Pani Magdalena Grabska - Dyrektor Zespołu Szkół Nr 80 w Warszawie.
Pani Marszałek Kidawa Błońska opowiedziała uczniom o trudnej i odpowiedzialnej pracy Marszałka Sejmu. Następnie wszyscy obecni na tej lekcji obejrzeli widowisko teatralno-muzyczne o początkach sejmu polskiego, tradycji polskiej myśli politycznej i rodzącej się XIX w. polskiej państwowości. Po przedstawieniu zebrani na hali sportowej uczniowie przygotowali specjalny quiz dla Pani Marszałek z pytaniami dotyczącymi pracy, ulubionych zajęć i życia prywatnego. Na zakończenie spotkania mały uczniowski Mikołaj wraz z pomocnikami wręczył zaproszonym gościom piernikowe choinki i złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Przedstawienie "Dzieci z Bullerbyn"

W dniu 12 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie "Dzieci z Bullerbyn", w którym udział wzięli uczniowie klas drugich i trzecich. Dzieci przygotowywały się do występu podczas zajęć dodatkowych prowadzonych przez Panią Annę Olszówka oraz Katarzynę Dziomba.

By dodać blasku całemu wydarzeniu, specjalnie na tą okazję zostały przygotowane również układy taneczne, w których swoje niesamowite umiejętności zaprezentowały uczennice klas drugich.
Dzisiejszy spektakl cieszył się ogromnym zainteresowaniem rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim uczniów naszej szkoły. Mając na uwadze nowo odkryte talenty zarówno te aktorskie, jak i taneczne - gorąco zachęcamy uczniów do aktywnego spędzania czasu i uczestniczenia w kolejnych edycjach, jakże miłych i przyjemnych warsztatów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Koncert Wigilijny

W dniu 15grudnia 2016r. odbył się w Filii SP4 przy ul. Konińskiej Koncert Wigilijny, którego mottem przewodnim była sentencja:
"Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeżli nie narodzi się w Tobie...".

Koncertu wysłuchali honorowi goście: ks. Wiesław Szewczyk-proboszcz parafii p.w. Świętej Rodziny, dyrekcja SP4: Pani Dyrektor Ewa Gerełło, Panie Wicedyrektor Bogumiła Wodyńska i Agnieszka Jasitczak-Wolska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Edyta Bartos, nauczyciele, rodzice i dziadkowie uczniów.

W klimat bożonarodzeniowy widzowie zostali wprowadzeni słowami piosenki "Bóg jest tu". W przedstawieniu, którego nastrój tworzyły świąteczne dekoracje,młodzi artyści starali się przybliżyć zebranym piękno wartości symboliki Bożonarodzeniowej.
Treści kolęd, pastorałek przeplatane poezją dostarczyły wszystkim wielu wzruszeń i refleksji, że Boże Narodzenie to nie tylko wydarzenie historyczne i religijne, ale czas rodzenia się dobra tu i teraz w każdym z nas.
Po wspólnym wykonaniu finałowej pieśni "Przekażmy sobie znak pokoju" świąteczne i noworoczne życzenia wszystkim obecnym złożyli: Pani Dyrektor, Ksiądz Proboszcz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców.

Ciszę betlejemskiej nocy i radość z narodzin Jezusa przeżyliśmy dzięki uczniom klas 3b, 3e, 3f, klas czwartych oraz chóru Filii SP4 , którzy pod kierunkiem nauczycieli muzyki i wychowawców przygotowali Misterium Bożonarodzeniowe.
Szczególnie w serca zapadła piosenka Seweryna Krajewskiego "Jest taki dzień" w wykonaniu uczniów klas czwartych Janka Morawskiego i Stasia Raka.

Po koncercie odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, podczas którego można było zakupić różnego rodzaju świąteczne stroiki, ozdoby, dekoracje, pierniki i ciasta wykonane przez uczniów i rodziców. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na cel charytatywny - wsparcie dzieci z chorobą nowotworową.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu oraz zdjęć z kiermaszu bożonarodzeniowego.


Wigilia szkolna

Świąteczny klimat z całą pewnością można było poczuć 22 grudnia br. w szkole przy ul. Konińskiej kiedy to odbył się koncert wigilijny przygotowany przez uczniów klas czwartych przy współpracy z klasami trzecimi: 3b, 3e i 3f.

Wspólne kolędowanie, gorąca i świąteczna atmosfera, energia oraz pięknie brzmiące aranżacje wprowadziły wszystkich obecnych w magiczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Bal karnawałowy
oraz
dyskoteka karnawałowa

05.01.2017 r. odbył się w naszej Szkole BAL KARNAWAŁOWY dla klas I - III. Wspólny taniec połączony z zabawami integracyjnymi pozwolił nam wyjątkowo spędzić ten czas. Hala sportowa zamieniła się w krainę różnych postaci. Uczniowie przygotowali przepiękne i oryginalne stroje. Było dużo uśmiechu, radości. Dziękujemy za wpólną zabawę!

Tego samego dnia - tylko, że po południu, swój bal karnawałowy miały klasy czwarte. Dyskotekę prowadziła p. Renata Suchta, która serwowała uczniom ich ulubione kawałki muzyczne. Oświetlenie, muzyka i atmosfera były świetne, zaś dobra zabawa i dużo radości sprawiły uczniom ogromną przyjemność, dzięki czemu wszyscy bawili się wyśmienicie.
Podczas dyskoteki prężnie działała kawiarenka z pysznie przyrządzonymi słodkościami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu karnawałowego oraz zdjęć z dyskoteki karnawałowej.


Przegląd kolęd w wykonaniu Seniorów

20 stycznia 2017 roku gościliśmy w gmachu naszej szkoły wyjątkowych Artystów. W okolicy uroczystości związanych z Dniem Babci i Dziadka otrzymaliśmy piękny prezent w postaci koncertu kolęd w wykonaniu Seniorów z Chóru "Leszczyna" działającego w DK Kolorowa w Warszawie. Niektórych kolęd i pastorałek uczniowie słuchali w skupieniu, roniąc czasem nawet łzę, a w niektóre włączali się ze śpiewem oraz gestem. Atmosfera tego spotkania była niezwykle radosna, ciepła i jeszcze świąteczna.

Koordynatorkami akcji były nauczycielki współpracujące z Klubem Seniora w DK Kolorowa - Iza Wojciechowska i Małgorzata Dębowska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Podsumowanie akcji
"Twój MIŚ może zostać RATOWNIKIEM!"

W dn. 31.01.2017 r. udaliśmy się z wizytą do OSP Ursus w celu przekazania maskotek otrzymanych w ramach akcji "Twój MIŚ może zostać RATOWNIKIEM!".

W trakcie odwiedzin dzieci miały okazję porozmawiać z panem strażakiem, wysłuchać wielu ciekawych opowieści na temat jego pracy, jak również bliżej poznać sprzęt znajdujący się w straży. Największą atrakcją była jednak możliwość obejrzenia wozu strażackiego. Siedząc za kierownicą tego wspaniałego auta, każdy z nas choć przez chwilę mógł poczuć się prawdziwym strażakiem.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Apel pt.:
"Bezpieczne ferie"

Dnia 10 lutego 2017 roku odbył się w naszej szkole apel dotyczący bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Apel przygotowały klasy 2a, 2h oraz zespół taneczny z klas 4. Dzieci przekazały swoim kolegom najważniejsze zasady bezpiecznej zabawy w czasie zimy.

Ferie to czas odpoczynku od szkoły i wielka przygoda z zimą. Wszyscy już z utęsknieniem czekamy, aż się rozpoczną. Niektórzy wyjadą, inni pozostaną w domach.

Gdziekolwiek jednak będziecie, bawcie się bezpiecznie!
Pamiętajcie o naszych radach i przestrogach!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Apel z okazji Pierwszego Dnia Wiosny

Dnia 24.03.17 przywitaliśmy w szkole wiosnę. W tym dniu odbył się wiosenny apel. Uczniowie z klas 2e, 2f i 2g przygotowali okazjonalne przedstawienie przeplatane wesołymi wiosennymi piosenkami.

W tym dniu zostały wręczone także nagrody i wyróżnienia za udział w konkursach szkolnych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Apel z okazji Świąt Wielkanocnych

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą klasa 0e i 0a przygotowała występ dla wszystkich uczniów.

zdjęć


Spotkanie ze Strażą Dla Zwierząt - przekazanie zebranych rzeczy dla zwierząt w Polsce

Szkolny Wolontariat w szkole przy ul. Konińskiej 2 zorganizował w marcu zbiórkę rzeczy dla zwierząt, którego patronem w Polsce jest Straż Dla Zwierząt. Można było wówczas przynieść:
- karmę dla zwierząt,
- środki higieniczne,
- środki medyczne,
- koce, ręczniki, pościele,
- zabawki dla zwierząt,
- żwirek dla kotów.

11 kwietnia zebrane rzeczy zostały przekazane na ręce pani ze Straży dla Zwierząt, która odwiedziła nas w szkole z małym pupilem.

Za każdą okazaną pomoc wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Piknik Szkolny

Tegoroczna impreza piknikowa miała miejsce 6 maja na terenie szkoły przy ul. W. Slawka. Jak zawsze uczestniczyli w niej nasi uczniowie wraz z rodzinami.

W trakcie pikniku odbyły sie liczne konkursy, występy artystyczne (m. in. naszego szkolnego zespołu tanecznego "ATTRAXION"), pokazy, zawody sportowe i inne formy zabawy. Nie zabrakło także pysznych ciast i ciasteczek. Jedną z wyjątkowych atrakcji była loteria fantowa, w której można było zdobyć różne gadżety.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Program SZKOLNIAK - podsumowanie

10 maja 2017r. o godzinie 10:00 odbyło się podsumowanie programu "Szkolniak", którego celem była rywalizacja w oparciu o współpracę z zespołem siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Punkty przyznawane były za udział w meczu oraz akcje społecznościowe (m.in. pomoc dla zwierząt w schroniskach czy występy artystyczne dla seniorów) . Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, że Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie w rankingu szkół biorących udział w programie zajęła drugie miejsce , z łączną liczbą punktów 3408, a w nagrodę otrzymała 10 000 zł na sprzęt sportowy. Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy 4a, 4b, 4c oraz 4i, które w ogólnej klasyfikacji zajęły IV i V miejsce. Do naszego sukcesu przyczyniły się także następujące klasy: 2h,3d, 3h, 3i, 3j, 3g, 4g, 5d, 5g, 5h, 6b, 6c, 6f oraz pojedynczy uczniowie z klas 1b, 5f i 6a. Największą frekwencją wykazał się uczeń Oskar Kolanica z kl.4c, który nie opuścił ani jednego wyjazdu i kibicował na wszystkich meczach. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do tak wysokiego miejsca. Bez nich nie byłoby to możliwe. Szczególne podziękowania należą się także pomysłodawczyni pani Jolancie Krawczyk oraz panu Dominikowi Sioćko. Dziękujemy także Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom, bez wsparcia których nie zaszlibyśmy tak daleko.

Na spotkanie z uczniami naszej szkoły, biorącymi udział w "Szkolniaku" przyjechali zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej w składzie:

  • Paweł Halaba
  • Michał Filip
  • Łukasz Łapszyński
  • Przemysław Smoliński
  • Robert Kozłowski - fizjoterapeuta

Podczas spotkania opowiadali o swoim życiu, treningach oraz zainteresowaniach poza siatkówką. Jeden z zawodników zaprezentował nawet umiejętności taneczne. Uczniowie mogli zadawać różne pytania, na które siatkarze chętnie odpowiadali. Po spotkaniu odbył się trening z udziałem uczniów najbardziej aktywnych podczas całego konkursu oraz poczęstunek w formie pizzy.

Dziękujemy!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


XIV Prezentacja Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa - PAKSU

W dniu 30 maja 2017r. w Ośrodku Kultury "Arsus" w Ursusie odbyły się XIV Prezentacje Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa - PAKSU.
Naszą szkołę w tym wydarzeniu reprezentowali uczniowie klas I - III.
Z uwagi na nie łatwą tematykę patriotyczną przedstawienia przed dziećmi zostało postawione nie lada zadanie nauczenia się trudnych kwestii i wyrażenia emocji z nimi związanych podczas występu na scenie, jednak jak już wielokrotnie widzieliśmy - uczestnicy dzielnie stawili czoła wyzwaniu i godnie, a zarazem bardzo profesjonalnie odegrali swoje role.

Dziękujemy za zaangażowanie zarówno uczniom, jak i rodzicom za przygotowanie do tak trudnego spektaklu.
Uczniów przygotowywały do przeglądu nauczyciele: Anna Olszówka i Katarzyna Dziomba.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Apel z okazji Dnia Dziecka pt.: "Mini playback show"

Dobra zabawa to podstawa Dnia Dziecka. Warto zadbać, aby święto najmłodszych było świetną zabawą. Tak było właśnie na Festiwalu Piosenki Wielkiej Sceny na ul. Konińskiej, czyli na "Mini Playback Show". Wielką galę poprowadzili rezolutni, utalentowani i piękni. Najsławniejsi artyści znani ze szklanego ekranu zapewnili niesamowite wrażenia wzrokowe i słuchowe dzięki niespotykanej mieszance stylów i talentów.

Mamy ogromną nadzieję, że to wydarzenie artystyczne wywarło na wszystkich wielkie wrażenie i zapewniło miłe wspomnienia. Zresztą zobaczcie sami...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Spotkanie z rodzicami - "Wieczór z bajką"

8 czerwca 2017 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole rodziców dzieci uczęszczających do świetlicy.
Wychowankowie pod kierunkiem nauczycieli świetlicy zaprezentowali swoje umiejętności podczas "Wieczoru z bajką". Na te inscenizacje składały się: "Rewia wiosennych roślin" i "Zamieszczanie w krainie bajek". Dzieci zaprezentowały humorystyczną rewię kwiatów, która odzwierciedlała świetlicową codzienność.

Ponadto młodzi aktorzy przenieśli widzów w krainę baśni, gdzie Jaś z Małgosią trafiają do bajki Czerwonego Kapturka, Wilk zostaje sam, Kot w butach gubi swojego Janka, a Czarownica nie ma kogo straszyć... Jedynie Król Baj może przywrócić spokój i zmienić hecę złych wróżek w dawną krainę bajek . Ale czy to się uda?

Piękne dekoracje i kostiumy dzieci, wykonane z pomocą nauczycieli sprawiły, że klimat był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku pożegnaliśmy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się apelem dla klas trzecich i czwartych, podczas którego mieliśmy zaszczyt gościć Pana Kazimierza Sternika - Burmistrza Dzielnicy Ursus, Przewodniczącą Rady Rodziców - Panią Edytę Bartos, Panią Dyrektor Szkoły - Ewę Gerełło, Panie Wicedyrektor: Agnieszkę Jasitczak-Wolską, Bogumiłę Wodyńską, jak również wychowawców, nauczycieli i rodziców. W części oficjalnej Pani Dyrektor Ewa Gerełło serdecznie podziękowała nauczycielom, uczniom i rodzicom za dotychczasową współpracę. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań ze strony Pana Burmistrza Kazimierza Sternika i Pani Przewodniczącej Rady Rodziców Edyty Bartos. Wręczone zostały także nagrody dla klas 4 za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
W części artystycznej uczniowie zaprezentowali barwny program słowno-muzyczny.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2016/2017