Zespół taneczny "ATTRAXION"

Występ zespołu tanecznego podczas apelu pt.: "Bezpieczne ferie"

Dnia 10 lutego 2017r. odbył się apel pt.: "Bezpieczne ferie", podczas którego Zespół Taneczny "Attraxion" zaprezentował po raz pierwszy na forum szkolnym choreografię taneczną złożoną z 3 piosenek (mix):

• Shakira "La lala"
  • Katy Perry "Roar"
  • Margaret "Cool Me Down"

Występ bardzo się udał, uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły byli zachwyceni umiejętnościami tanecznymi oraz akrobatycznymi tancerzy.

Zespół ATTRAXION na Pikniku w ZOO

Dnia 02.06.2017r. podczas pikniku Fundacji "Dziecięca Fantazja" w warszawskim ZOO odbył się kolejny występ tancerzy ze szkolnego Zespołu Tanecznego "Attraxion". Zespół zaprezentował 2 choreografie taneczne do utworów:

• Składanki nowoczesnej
  • Bellini "Samba Rio De Janeiro"

Uczniowie rozruszali publiczność, która z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzach tańczyła razem z nimi. Było to bardzo miłe wydarzenie, które na długo zapadnie w naszych sercach. W trakcie czasu wolnego tancerze mogli korzystać z szeregu atrakcji, m.in. darmowych pysznych lodów i innych smakołyków, dmuchańców czy śmiesznych pamiątkowych zdjęć. Pragnę serdecznie podziękować Pani Edycie Bartos za umożliwienie nam występu dla podopiecznych Fundacji "Dziecięca Fantazja", pomoc w opiece oraz zorganizowanie nagród niespodzianek dla wszystkich tancerzy.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2016/2017