Kolędowanie w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP

Dnia 19 stycznia 2014 roku w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP odbyły się przepiękne i nastrojowe Jasełka. Przedstawienie przygotowały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4.

W odwiedziny do nowo narodzonego Dzieciątka przyszli nie tylko trzej Królowie, czy członkowie polskiej rodziny, ale również przedstawiciele różnych zawodów, np. malarz, lekarz czy kosmonauta. W postacie wcielili się uczniowie klas 4 oraz dzieci z grupy Młodego Apostoła.

Oprócz tekstów usłyszeliśmy także przepiękne polskie kolędy oraz nowoczesne pastorałki. Przy wtórze gitary i saksofonu można było usłyszeć uczniów klasy 2h i 3a należących do Zespołu "Prymki" z SP 4.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2015/2016