Menu stołówki

Poniedziałek 18.01.2021

• barszcz biały z jajkiem i ziemniakami
  • spaghetti z mięsem i warzywami

Wtorek 19.01.2021

• krupnik z ryżem
  • kotlet z piersi kurczaka, ziemniaki, surówka mix sałat

Środa 20.01.2021

• zupa jarzynowa z ziemniakami
  • gulasz, kasza, surówka z kiszonej kapusty

Czwartek 21.01.2021

• zupa pomidorowa
  • kotlet mielony, ziemniaki, surówka z ogórków i papryki

Piątek 22.01.2021

• zupa ogórkowa z ziemniakami
  • naleśniki z serem i dżemem, mandarynki

Cena obiadu

Pełny obiad - 10zł
II danie - 9zł
Zupa - 3zł

Cena za obiady od 18.01.2020:
- pełny obiad: 100 zł
- zupa: 30 zł
- II danie: 90 zł

Przy opłacie prosimy wpisać imię, nazwisko dziecka, klasę, numer szkoły oraz odliczyć zgłaszane nieobecności.

PROŚBA DO RODZICÓW, KTÓRZY NIE OPŁACILI OBIADÓW ZA 8 DNI MARCA 2020 ROKU I PIERWSZY TYDZIEŃ LISTOPADA 2020 ROKU O JAK NAJSZYBSZE UREGULOWANIE TEJ ZALEGŁOŚCI

Wszystkie posiłki przygotowuje doświadczony personel w szkolnej kuchni.

Informacja

Szanowni Państwo,
zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w naszej ofercie pojawiły się świąteczne pierogi z kapustą i grzybami leśnymi. Cena 25 zł za kilogram. Zamówienia można składać do 17 grudnia (czwartek). Odbiór w dniach 21 i 22 grudnia - godziny odbioru można ustalić telefonicznie pod numerem telefonu 608 083 935.

Propozycja oferty ajenta stołówki szkolnej dla wszystkich zainteresowanych

Szanowni Państwo, poniżej przekazuję propozycję oferty ajenta stołówki szkolnej dla wszystkich zainteresowanych.

1. Obiad dwudaniowy na wynos - zupa + II danie. Koszt: 10 zł (odbiór od poniedziałku do piątku).
2. Pierogi ruskie - 16 zł za kilogram, pierogi z mięsem - 18 zł za kilogram (odbiór w każdą środę, począwszy od 2 grudnia).

W zależności od zainteresowania bardzo możliwe, że pojawi się oferta świąteczna, w której znajdą się pierogi z kapustą i grzybami leśnymi. Chętnych proszę o kontakt z ajentem stołówki szkolnej - Panią Ewą Kuchną pod numerem telefonu 608 083 935.

Informacja

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, zwracam się do Państwa z propozycją przygotowania obiadów dla dzieci na wynos. W ramach abonamentu uczniowie, którzy mają opłacone obiady, będą mogli nadal z nich korzystać. Mając na uwadze fakt, że dzieci do godziny 16:00 nie mogą poruszać się bez opeki rodziców, obiady będą musiały być odbierane przez osobę dorosłą. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tej propozycji, proszę o kontakt telefoniczny (nr. tel. 608 083 935).

z poważaniem
Ewa Kuchna
ajentka stołówki szkolnej

Płatności za obiady

Ze względu na zachowanie wszelkich środków ostrożności z powodu COVID-19, płatność za obiady proszę dokonywać przelewem do 5 dnia każdego miesiąca na konto:
18102010550000920200212944

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka, klasa, nr. szkoły, rodzaj posiłku oraz telefon do kontaktu.

Odwołania nieobecności należy zgłaszać do godź. 9:00 danego dnia sms-em na tel. 608083935.

Zgłaszane nieobecności bardzo proszę odliczać przy opłacie na następny miesiąc.

Wyjaśnienia rozliczeń płatności za marzec proszę o kontakt e-mail: ewakuchna@op.pl

REŻIM SANITARNY OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 4 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

1. Wprowadzamy zasady szczególnej ostrożności dotyczące zabezpieczenia pracowników:
a) zapewniamy środki ochrony osobistej,
b) odstęp społeczny 1,5 m.

2. Zwracamy szczególną uwagę na utrzymanie wysokiej higieny stanowisk pracy, opakowań produktów, sprzętu kuchennego, naczyń stołowych i sztućców, a także higieny osobistej.

3. Osoba odpowiedzialna za wydawanie uczniom posiłków zobowiązana jest do przeprowadzenia uprzedniej dezynfekcji powierzchni, na której spożywany jest posiłek, a także sprzętów służących dzieciom do jego spożycia.

4. Po każdej grupie spożywającej posiłek wietrzymy salę, czyścimy blaty stołów i dezynfekujemy.

5. Naczynia i sztućce myjemy w zmywarce z dodatkiem detergentów w temperaturze min. 60oC.

6. Obiady są wydawane zgodnie z grafikiem.

Opracowano na podstawie wytycznych MEN, GIS, MZ oraz wytycznych Biura Edukacji m.st. Warszawy.

Informacje

Uprzejmie informujemy, że nie wydamy obiadu, gdy nie będzie oplacony w terminie.

Przypominamy, ze obiad jednorazowy kupujemy dzień wcześniej lub do godziny 9:00 w dniu bieżącym

Menu może ulec drobnej zmianie ze względu na brak dostatecznej ilosci skladników w hurtowniach. Zmiany w menu dokonywane sa sporadycznie.