Sukcesy dziewcząt w piłce mini siatkowej

Reprezentacja dziewcząt w piłce mini siatkowej zajęła 1 miejsce w dzielnicy. Skład drużyny:

Kozarzewska Patrycja
Mirkiewicz Alicja
Kędracka Kinga
Zaworska Natalia
Jurczyńska Agata
Solińska Zofia
Rygiel Maja
Serafin Julia
Banaszek Klara
Cieciuch Amelia
Dadacz Aleksadra

Sukcesy dziewcząt w piłce mini koszykówce

Reprezentacja dziewcząt w piłce mini koszykówce zajęła 1 miejsce w dzielnicy. Skład drużyny:

Program SZKOLNIAK - podsumowanie

10 maja 2017r. o godzinie 10:00 odbyło się podsumowanie programu "Szkolniak", którego celem była rywalizacja w oparciu o współpracę z zespołem siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Punkty przyznawane były za udział w meczu oraz akcje społecznościowe (m.in. pomoc dla zwierząt w schroniskach czy występy artystyczne dla seniorów) . Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, że Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie w rankingu szkół biorących udział w programie zajęła drugie miejsce , z łączną liczbą punktów 3408, a w nagrodę otrzymała 10 000 zł na sprzęt sportowy. Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy 4a, 4b, 4c oraz 4i, które w ogólnej klasyfikacji zajęły IV i V miejsce. Do naszego sukcesu przyczyniły się także następujące klasy: 2h,3d, 3h, 3i, 3j, 3g, 4g, 5d, 5g, 5h, 6b, 6c, 6f oraz pojedynczy uczniowie z klas 1b, 5f i 6a. Największą frekwencją wykazał się uczeń Oskar Kolanica z kl.4c, który nie opuścił ani jednego wyjazdu i kibicował na wszystkich meczach. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do tak wysokiego miejsca. Bez nich nie byłoby to możliwe. Szczególne podziękowania należą się także pomysłodawczyni pani Jolancie Krawczyk oraz panu Dominikowi Sioćko. Dziękujemy także Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom, bez wsparcia których nie zaszlibyśmy tak daleko.

Na spotkanie z uczniami naszej szkoły, biorącymi udział w "Szkolniaku" przyjechali zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej w składzie:

• Paweł Halaba
  • Michał Filip
  • Łukasz Łapszyński
  • Przemysław Smoliński
  • Robert Kozłowski - fizjoterapeuta
  • Podczas spotkania opowiadali o swoim życiu, treningach oraz zainteresowaniach poza siatkówką. Jeden z zawodników zaprezentował nawet umiejętności taneczne. Uczniowie mogli zadawać różne pytania, na które siatkarze chętnie odpowiadali. Po spotkaniu odbył się trening z udziałem uczniów najbardziej aktywnych podczas całego konkursu oraz poczęstunek w formie pizzy.

Dziękujemy!!!!

1 kwietnia 2017 r ( sobota)odbędzie się mecz siatkówki pomiędzy

ONICO AZS PW- GKS KATOWICE.Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego kibicowania.

Zgłoszenia na mecz przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego do 24 marca 2017r.

Zawody w piłce siatkowej

2.03.2017 odbyły się dzielnicowe zawody w piłce siatkowej chłopców. Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce wygrywając z Sp14 2:0 w setach i Sp11 takim samym wynikiem.

Program "Szkolniak"

AZS Politechniki Warszawskiej SA przygotował program "Szkolniak", w którym do nabycia są bilety w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo za udział w meczu, zakup gadżetów oraz artykułów spożywczych w strefie kibica przyznawane są punkty. Dzięki nim najaktywniejsi uczniowie, klasy i szkoły mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród! Do wygrania są m.in. laptopy, konsole do gier, rowery, wyjazdy na zieloną szkołę, Ligę Światową i spotkania z siatkarzami drużyny ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Rozstrzygnięcie programu "Szkolniak" i wręczenie nagród nastąpi po zakończeniu sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Programie.

Biegi przełajowe

21 września odbyły się indywidualne biegi przełajowe, podczas których reprezentacja chłopców i dziewcząt naszej szkoły zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

Honorowa Odznaka Za Zasługi w Rozwoju Sportu Młodzieży Szkolnej

W październiku 2016 roku nauczyciele WF naszej szkoły otrzymali Odznaki Honorowe Za Zasługi w Rozwoju Sportu Młodziezy Szkolnej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Turniej siatkowy

Młodzi siatkarze mają swoje pierwsze występy w sezonie 2016/2017 za sobą odbyły się dwa turnieje organizowane przez MOS Wola. Były rozgrywane single, czyli mecze jeden na jeden. Wszystkim gratuluję występów i sukcesów. Już niedługo następne turnieje serdecznie zapraszam. Piotr Kędracki.

Konkurs "Od zabawy do sportu"

Dnia 10 listopada w S.P. nr 11 odbyły się finały dzielnicowe "Od zabawy do sporu". Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji i po dogrywce ze szkołą podstawową nr 2 zajęła w nich 4 miejsce. Szkołę reprezentowało po dwóch chłopców i dwie dziewczyny z każdych grup wiekowych ( klasy 2, 3, 4).

Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.

Arkadiusz Gołaś - polski siatkarz i olimpijczyk

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska.

Józef Piłsudski