wychowanie fizyczne w projekcie "Szkolniak"

28 września 2017 r. o godzinie 12:00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Warszawie odbyło się spotkanie z siatkarzami ONICO Warszawa, którzy oficjalnie przekazali wygrany sprzęt sportowy. Przypominamy ,że nasza szkoła zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim programie "Szkolniak". Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w realizację tego programu i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji.

1 kwietnia 2017 r ( sobota)odbędzie się mecz siatkówki pomiędzy

ONICO AZS PW- GKS KATOWICE.Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego kibicowania.

Zgłoszenia na mecz przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego do 24 marca 2017r.

Zawody w piłce siatkowej

2.03.2017 odbyły się dzielnicowe zawody w piłce siatkowej chłopców. Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce wygrywając z Sp14 2:0 w setach i Sp11 takim samym wynikiem.

Program "Szkolniak"

AZS Politechniki Warszawskiej SA przygotował program "Szkolniak", w którym do nabycia są bilety w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo za udział w meczu, zakup gadżetów oraz artykułów spożywczych w strefie kibica przyznawane są punkty. Dzięki nim najaktywniejsi uczniowie, klasy i szkoły mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród! Do wygrania są m.in. laptopy, konsole do gier, rowery, wyjazdy na zieloną szkołę, Ligę Światową i spotkania z siatkarzami drużyny ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Rozstrzygnięcie programu "Szkolniak" i wręczenie nagród nastąpi po zakończeniu sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Programie.

Biegi przełajowe

21 września odbyły się indywidualne biegi przełajowe, podczas których reprezentacja chłopców i dziewcząt naszej szkoły zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

Honorowa Odznaka Za Zasługi w Rozwoju Sportu Młodzieży Szkolnej

W październiku 2016 roku nauczyciele WF naszej szkoły otrzymali Odznaki Honorowe Za Zasługi w Rozwoju Sportu Młodziezy Szkolnej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Turniej siatkowy

Młodzi siatkarze mają swoje pierwsze występy w sezonie 2016/2017 za sobą odbyły się dwa turnieje organizowane przez MOS Wola. Były rozgrywane single, czyli mecze jeden na jeden. Wszystkim gratuluję występów i sukcesów. Już niedługo następne turnieje serdecznie zapraszam. Piotr Kędracki.

Konkurs "Od zabawy do sportu"

Dnia 10 listopada w S.P. nr 11 odbyły się finały dzielnicowe "Od zabawy do sporu". Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji i po dogrywce ze szkołą podstawową nr 2 zajęła w nich 4 miejsce. Szkołę reprezentowało po dwóch chłopców i dwie dziewczyny z każdych grup wiekowych ( klasy 2, 3, 4).

Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.

Arkadiusz Gołaś - polski siatkarz i olimpijczyk

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska.

Józef Piłsudski