TRENING Z PAWŁEM MIKOŁAJCZAKIEM ZAWODNIKIEM ONICO WARSZAWA

Dzięki uczestnictwu naszej szkoły w programie „Junior Club” zawodnicy klubu siatkarskiego Onico Warszawa zobowiązali się do przeprowadzenia kilku treningów siatkarskich. Pierwszy odbył się 18 grudnia 2017 r. a przeprowadził go Paweł Mikołajczak. Uczniom biorącym udział w treningu bardzo podobała się taka forma prowadzenia zajęć.

Od zabawy do sportu

22 listopada 2017r. odbyła się kolejna edycja zawodów „Od zabawy do sportu”.

Do rywalizacji sportowej przystąpiły cztery szkoły: SP Nr4, SP Nr 11, SP Nr 14 , SP Nr 382. Nasza szkoła po 10 konkurencjach zajęła trzecie miejsce i zdobyła bon o wartości 500 zł na sprzęt sportowy.

"Test Coopera dla wszystkich" w Szkole Podstawowej Nr 4

Dnia 7 października na stadionie OSiR Ursus przy ul. Sosnkowskiego 4 odbył się "Test Coopera dla wszystkich", który polegał na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut.

W teście mógł wziąć udział każdy niezależnie od wieku. Naszą szkołę reprezentowało 245 osób, dzięki czemu zajęliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół. Nasi reprezentanci wybiegali dla szkoły sprzęt sportowy o wartości 2500 zł. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom testu i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu.

Poniżej linki do ww. wydarzenia

Wynik XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zajęła czwarte miejsce wśród 181 szkół podstawowych biorących udział w XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Wszystkim Młodym Sportowcom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

Program Junior Club

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Warszawie po raz drugi wzięli udział w programie Junior Club. Głównym celem tego programu było zachęcenie najmłodszych kibiców siatkówki do aktywnego spędzania czasu podczas meczów ONICO Warszawa, które odbywały się w hali COS Torwar. Z największą przyjemnością pragniemy poinformować , że w rankingu wszystkich szkół biorących udział w tym programie, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie zajęła tak jak przed rokiem II miejsce. O lokatach decydowały punkty przyznawane uczestnikom Junior Club za udział w meczach. W nagrodę uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w treningu prowadzonym przez siatkarzy ONICO Warszawa, który odbył się 15 maja o godzinie 10:30 w Szkole Podstawowej Nr 4 w Warszawie. Spotkanie z uczniami oraz trening uświetnili swoją obecnością następujących zawodnicy ONICO Warszawa: Paweł Mikołajczak, Jakub Kowalczyk, Andrzej Wrona, Wojtek Włodarczyk, Jędrzej Gruszczyński, Sebastian Warda, Jan Firlej.

LI Warszawska Olimpiada Młodzieży

W dniu 15.05.2018 uczennice naszej szkoły zajęły 3 miejsce w LI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt.

W reprezentacji szkoły wystąpiły Kozarzewska Patrycja, Jurczyńska Agata, Cieciuch Amelia, Solińska Zofia, Serafin Julia, Zaworska Natalia, Mazurek Gabriela, Banaszek Klara, Mirkiewicz Alicja, Dadacz Aleksandra, Kędracka Kinga.

Warszawska Olimpiada Młodzieży

4.10 2018 Derchun Timofii z klasy sportowej 6e wziął udział w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Na 180 najlepszych zawodników z Warszawy przybiegł na metę 6. Zakwalifikował się do Igrzysk Mazowsza tam zmierzy się z najszybszymi z naszego województwa 08.04. 2019. Trzymamy kciuki

Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Nasza szkoła odniosła największy w historii sukces siatkarski uczniowie klasy 6 e sportowej po wygraniu dzielnicy w mini piłce siatkowej, reprezentowali naszą Dzielnicę na Finałach Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Wygrywając wszystkie mecze 2:0 zajęliśmy I MIEJCE w Warszawie. Zespół w składzie: Antoni Adamus, Dawid Borkowski, Daniel Chodorowski, Maciej Gusta, Bartosz Jeschke, Eryk Miszczak, Aleksander Ochociński, Stanisław Narożniak, Mikołaj Sioćko i Mateusz Sznajder. Trener i wychowawca Piotr Kędracki. GRATULACE!!!!!!!!

Zawody o Puchar Burmistrza Woli

23.10.2018 Uczniowie klasy sportowej 6e wzięli udział w zawodach siatkarskich o Puchar Burmistrza Woli rocznik 2006. Turniej mocno obstawiony drużynami z Warszawy i okolic. Pozwolono wystawić nam dwa zespoły, na 20 zespołów nasze zespoły zajęły I i IV miejsce. I Miejsce w składzie Aleksander Ochociński, Maciej Gusta, Daniel Chodorowski, Stanisław Narożniak, IV Miejsce w składzie Antoni Adamus, Dawid Borkowski Kacper Kapczyński i Mateusz Sznajder. Gratulacje!!!!!!!

Zawody o Puchar Burmistrza Woli

24.10. 2018 Odbyły się zawody w siatkówce rocznik 2005 o Puchar Burmistrza Woli. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie Mikołaj Kobyliński, Michał Jakubik, Dawid Kowalewski, Adrian Budek i Mateusz Janiuk. Chłopcy po rozegraniu kilkunastu spotkań zajęli I Miejsce. Gratulacje!!!!!!

Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.

Arkadiusz Gołaś - polski siatkarz i olimpijczyk

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska.

Józef Piłsudski