wydarzenia

TRENING Z PAWŁEM MIKOŁAJCZAKIEM ZAWODNIKIEM ONICO WARSZAWA

Dzięki uczestnictwu naszej szkoły w programie „Junior Club” zawodnicy klubu siatkarskiego Onico Warszawa zobowiązali się do przeprowadzenia kilku treningów siatkarskich. Pierwszy odbył się 18 grudnia 2017 r. a przeprowadził go Paweł Mikołajczak. Uczniom biorącym udział w treningu bardzo podobała się taka forma prowadzenia zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Od zabawy do sportu

22 listopada 2017r. odbyła się kolejna edycja zawodów „Od zabawy do sportu”.

Do rywalizacji sportowej przystąpiły cztery szkoły: SP Nr4, SP Nr 11, SP Nr 14 , SP Nr 382. Nasza szkoła po 10 konkurencjach zajęła trzecie miejsce i zdobyła bon o wartości 500 zł na sprzęt sportowy.


"Test Coopera dla wszystkich" w Szkole Podstawowej Nr 4

Dnia 7 października na stadionie OSiR Ursus przy ul. Sosnkowskiego 4 odbył się "Test Coopera dla wszystkich", który polegał na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut.

W teście mógł wziąć udział każdy niezależnie od wieku. Naszą szkołę reprezentowało 245 osób, dzięki czemu zajęliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół. Nasi reprezentanci wybiegali dla szkoły sprzęt sportowy o wartości 2500 zł. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom testu i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu.

Poniżej linki do ww. wydarzenia

http://testcoopera.pl/

http://testcoopera.pl/wp-content/uploads/2014/04/17_TCW_jesien_wssdss_warszawa_ursus.pdf

http://testcoopera.pl/wp-content/uploads/2014/04/17_TCW_jesien_warszawa_ursus.pdf


Wynik XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zajęła czwarte miejsce wśród 181 szkół podstawowych biorących udział w XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Wszystkim Młodym Sportowcom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.


Program Junior Club

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Warszawie po raz drugi wzięli udział w programie Junior Club. Głównym celem tego programu było zachęcenie najmłodszych kibiców siatkówki do aktywnego spędzania czasu podczas meczów ONICO Warszawa, które odbywały się w hali COS Torwar. Z największą przyjemnością pragniemy poinformować , że w rankingu wszystkich szkół biorących udział w tym programie, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie zajęła tak jak przed rokiem II miejsce. O lokatach decydowały punkty przyznawane uczestnikom Junior Club za udział w meczach. W nagrodę uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w treningu prowadzonym przez siatkarzy ONICO Warszawa, który odbył się 15 maja o godzinie 10:30 w Szkole Podstawowej Nr 4 w Warszawie. Spotkanie z uczniami oraz trening uświetnili swoją obecnością następujących zawodnicy ONICO Warszawa: Paweł Mikołajczak, Jakub Kowalczyk, Andrzej Wrona, Wojtek Włodarczyk, Jędrzej Gruszczyński, Sebastian Warda, Jan Firlej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Warszawie po raz drugi wzięli udział w programie Junior Club.

Głównym celem tego programu było zachęcenie najmłodszych kibiców siatkówki do aktywnego spędzania czasu podczas meczów ONICO Warszawa, które odbywały się w hali COS Torwar.

Z największą przyjemnością pragniemy poinformować , że w rankingu wszystkich szkół biorących udział w tym programie, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie zajęła tak jak przed rokiem II miejsce. O lokatach decydowały punkty przyznawane uczestnikom Junior Club za udział w meczach.

W nagrodę uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w treningu prowadzonym przez siatkarzy ONICO Warszawa, który odbył się 15 maja o godzinie 10:30 w Szkole Podstawowej Nr 4 w Warszawie.

Spotkanie z uczniami oraz trening uświetnili swoją obecnością następujących zawodnicy ONICO Warszawa: Paweł Mikołajczak, Jakub Kowalczyk, Andrzej Wrona, Wojtek Włodarczyk, Jędrzej Gruszczyński, Sebastian Warda, Jan Firlej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


LI Warszawska Olimpiada Młodzieży

W dniu 15.05.2018 uczennice naszej szkoły zajęły 3 miejsce w LI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt.

W reprezentacji szkoły wystąpiły Kozarzewska Patrycja, Jurczyńska Agata, Cieciuch Amelia, Solińska Zofia, Serafin Julia, Zaworska Natalia, Mazurek Gabriela, Banaszek Klara, Mirkiewicz Alicja, Dadacz Aleksandra, Kędracka Kinga.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.

Arkadiusz Gołaś - polski siatkarz i olimpijczyk

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska.

Józef Piłsudski