/-

"Pomoc dzieciom w Kamerunie"

Akcja charytatywna na rzecz pomocy dzieciom w Kamerunie trwa w naszej szkole od 2 tygodni. Rok temu udało nam się zebrać cały kontener artykułów szkolnych, jedzenia i środków higienicznych, które trafiły do szkoły prowadzonej przez Siostry Pallotynki.

W tym roku zostaliśmy poproszeni przez Siostry Pallotynki o wsparcie dzieci w Kamerunie z Doumé, Nkum, Nkol-Avolo i Bafoussam. Możemy podzielić się starym plecakiem szkolnym, którego nie używamy, kredkami, linijką czy gumką, jedzeniem (suchym) oraz środkami higienicznymi.

Wszystkim, którzy chętnie włączyli się w akcję charytatywną, serdecznie dziękujemy!

AMOS "WYMIEŃ PUSTE NA PEŁNE"

Szkolny wolontariat zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w ekologicznej akcji promocyjnej kleju AMOS "WYMIEŃ PUSTE NA PEŁNE".

Naszym zadaniem jest zebranie 120 pustych tubek po kleju. Biorąc udział w tej akcji wspieramy Odnowę Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

"EKOLOGIA SIĘ OPŁACA". Akcja trwa od 28.09.2017- 18.05.2018r.

Puste opakowania po klejach prosimy przynosić do świetlicy nr 5. Za akcję odpowiedzialne są: Agnieszka Wilk, Monika Karczewska oraz Natalia Krupińska.

"POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ"!!!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji "Pomagamy podopiecznym Straży dla Zwierząt".
Zbieramy:
- karmę suchą i mokrą,
- żwirek dla kotów,
- koce,
- zabawki,
- artykuły do pielęgnacji,
- miski,
- środki czystości.

Akcja trwa od 22.09-20.10.17r.

Wszystkie dary dla zwierząt prosimy przynosić do sali nr5 (świetlica). Osoby odpowiedzialne za akcję: Agnieszka Wilk, Monika Karczewska, Natalia Krupińska. Dziękujemy :)

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2017/2018