• Menu stołówki

ZUPA  POMIDOROWA Z MAKARONEM

PALUSZKI Z MIRUNY ZIEMNIAKI KAPUSTA KISZONA KOMPOT WODA

CENA OBIADÓW NA GRUDZIEŃ

PEŁNY OBIAD     11zł x 15 dni =165zł.

TYLKO  ZUPA         3złx 15 dni =  45zł.

TYLKO II DANIE  10zł x15 dni = 150zł.

Szanowni Rodzice,
      zamawianie i płatność za posiłki online-pełna instrukcja wysłana przez Librus

Wszystkie posiłki przygotowuje doświadczony personel w szkolnej kuchn

REŻIM SANITARNY OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 4 W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

1. Wprowadzamy zasady szczególnej ostrożności dotyczące zabezpieczenia pracowników:
      a) zapewniamy środki ochrony osobistej,
      b) odstęp społeczny 1,5 m.

2. Zwracamy szczególną uwagę na utrzymanie wysokiej higieny stanowisk pracy, opakowań produktów, sprzętu kuchennego, naczyń stołowych i sztućców, a także higieny osobistej.

3. Osoba odpowiedzialna za wydawanie uczniom posiłków zobowiązana jest do przeprowadzenia uprzedniej dezynfekcji powierzchni, na której spożywany jest posiłek, a także sprzętów służących dzieciom do jego spożycia.

4. Po każdej grupie spożywającej posiłek wietrzymy salę, czyścimy blaty stołów i dezynfekujemy.

5. Naczynia i sztućce myjemy w zmywarce z dodatkiem detergentów w temperaturze min. 60oC.

6. Obiady są wydawane zgodnie z grafikiem.

Opracowano na podstawie wytycznych MEN, GIS, MZ oraz wytycznych Biura Edukacji m.st. Warszawy.