Szkoła Podstawowa nr 4 Vice Mistrzem Warszawy w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

Szkoła podstawowa nr 4 Vice Mistrzem Warszawy w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Tym samym zdobyli srebro w LIII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, finał odbył się 2 marca. Nasz srebrny skład to: Kacper Pytlarczyk, Filip Kozioł, Stanisław Dadan, Kuba Krasiński, Marcel Chmielewski, Julek Sadło, Krzysiek Zwoliński, Franek Pilarski, Rafał Chodorowski, Kuba Janiak, Trener: Piotr Gruszka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Zawody o Puchar Burmistrza Woli

24.10. 2018 Odbyły się zawody w siatkówce rocznik 2005 o Puchar Burmistrza Woli. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie Mikołaj Kobyliński, Michał Jakubik, Dawid Kowalewski, Adrian Budek i Mateusz Janiuk. Chłopcy po rozegraniu kilkunastu spotkań zajęli I Miejsce. Gratulacje!!!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Zawody o Puchar Burmistrza Woli

23.10.2018 Uczniowie klasy sportowej 6e wzięli udział w zawodach siatkarskich o Puchar Burmistrza Woli rocznik 2006. Turniej mocno obstawiony drużynami z Warszawy i okolic. Pozwolono wystawić nam dwa zespoły, na 20 zespołów nasze zespoły zajęły I i IV miejsce. I Miejsce w składzie Aleksander Ochociński, Maciej Gusta, Daniel Chodorowski, Stanisław Narożniak, IV Miejsce w składzie Antoni Adamus, Dawid Borkowski Kacper Kapczyński i Mateusz Sznajder. Gratulacje!!!!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Nasza szkoła odniosła największy w historii sukces siatkarski uczniowie klasy 6 e sportowej po wygraniu dzielnicy w mini piłce siatkowej, reprezentowali naszą Dzielnicę na Finałach Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Wygrywając wszystkie mecze 2:0 zajęliśmy I MIEJCE w Warszawie. Zespół w składzie: Antoni Adamus, Dawid Borkowski, Daniel Chodorowski, Maciej Gusta, Bartosz Jeschke, Eryk Miszczak, Aleksander Ochociński, Stanisław Narożniak, Mikołaj Sioćko i Mateusz Sznajder. Trener i wychowawca Piotr Kędracki. GRATULACE!!!!!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Warszawska Olimpiada Młodzieży

4.10 2018 Derchun Timofii z klasy sportowej 6e wziął udział w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Na 180 najlepszych zawodników z Warszawy przybiegł na metę 6. Zakwalifikował się do Igrzysk Mazowsza tam zmierzy się z najszybszymi z naszego województwa 08.04. 2019. Trzymamy kciuki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Program SZKOLNIAK

28 września 2017 r. o godzinie 12:00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Warszawie odbyło się spotkanie z siatkarzami ONICO Warszawa, którzy oficjalnie przekazali wygrany sprzęt sportowy. Przypominamy, że nasza szkoła zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim programie "Szkolniak". Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w realizację tego programu i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

LI Warszawska Olimpiada Młodzieży

W dniu 15.05.2018 uczennice naszej szkoły zajęły 3 miejsce w LI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt. W reprezentacji szkoły wystąpiły Kozarzewska Patrycja, Jurczyńska Agata, Cieciuch Amelia, Solińska Zofia, Serafin Julia, Zaworska Natalia, Mazurek Gabriela, Banaszek Klara, Mirkiewicz Alicja, Dadacz Aleksandra, Kędracka Kinga.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

TRENING Z PAWŁEM MIKOŁAJCZAKIEM ZAWODNIKIEM ONICO WARSZAWA

Dzięki uczestnictwu naszej szkoły w programie „Junior Club” zawodnicy klubu siatkarskiego Onico Warszawa zobowiązali się do przeprowadzenia kilku treningów siatkarskich. Pierwszy odbył się 18 grudnia 2017 r. a przeprowadził go Paweł Mikołajczak. Uczniom biorącym udział w treningu bardzo podobała się taka forma prowadzenia zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Program Junior Club

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Warszawie po raz drugi wzięli udział w programie Junior Club. Głównym celem tego programu było zachęcenie najmłodszych kibiców siatkówki do aktywnego spędzania czasu podczas meczów ONICO Warszawa, które odbywały się w hali COS Torwar. Z największą przyjemnością pragniemy poinformować , że w rankingu wszystkich szkół biorących udział w tym programie, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie zajęła tak jak przed rokiem II miejsce. O lokatach decydowały punkty przyznawane uczestnikom Junior Club za udział w meczach.

W nagrodę uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w treningu prowadzonym przez siatkarzy ONICO Warszawa, który odbył się 15 maja o godzinie 10:30 w Szkole Podstawowej Nr 4 w Warszawie.

Spotkanie z uczniami oraz trening uświetnili swoją obecnością następujących zawodnicy ONICO Warszawa: Paweł Mikołajczak, Jakub Kowalczyk, Andrzej Wrona, Wojtek Włodarczyk, Jędrzej Gruszczyński, Sebastian Warda, Jan Firlej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Zaowdy piłki siatkowej

2.03.2017 odbyły się dzielnicowe zawody w piłce siatkowej chłopców. Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce wygrywając z Sp14 2:0 w setach i Sp11 takim samym wynikiem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Turniej siatkowy

Młodzi siatkarze mają swoje pierwsze występy w sezonie 2016/2017 za sobą odbyły się dwa turnieje organizowane przez MOS Wola. Były rozgrywane single czyli mecze jeden na jeden. Wszystkim gratuluję występów i sukcesów. Już niedługo następne turnieje serdecznie zapraszam. Piotr Kędracki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Program SZKOLNIAK - podsumowanie

10 maja 2017r. o godzinie 10:00 odbyło się podsumowanie programu "Szkolniak", którego celem była rywalizacja w oparciu o współpracę z zespołem siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Punkty przyznawane były za udział w meczu oraz akcje społecznościowe (m.in. pomoc dla zwierząt w schroniskach czy występy artystyczne dla seniorów). Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, że Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie w rankingu szkół biorących udział w programie zajęła drugie miejsce, z łączną liczbą punktów 3408, a w nagrodę otrzymała 10 000 zł na sprzęt sportowy. Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy 4a, 4b, 4c oraz 4i, które w ogólnej klasyfikacji zajęły IV i V miejsce. Do naszego sukcesu przyczyniły się także następujące klasy: 2h,3d, 3h, 3i, 3j, 3g, 4g, 5d, 5g, 5h, 6b, 6c, 6f oraz pojedynczy uczniowie z klas 1b, 5f i 6a. Największą frekwencją wykazał się uczeń Oskar Kolanica z kl.4c, który nie opuścił ani jednego wyjazdu i kibicował na wszystkich meczach. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do tak wysokiego miejsca. Bez nich nie byłoby to możliwe. Szczególne podziękowania należą się także pomysłodawczyni pani Jolancie Krawczyk oraz panu Dominikowi Sioćko. Dziękujemy także Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom, bez wsparcia których nie zaszlibyśmy tak daleko.
Na spotkanie z uczniami naszej szkoły, biorącymi udział w "Szkolniaku" przyjechali zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej w składzie: Paweł Halaba, Michał Filip, Łukasz Łapszyński, Przemysław Smoliński, Robert Kozłowski - fizjoterapeuta.
Podczas spotkania opowiadali o swoim życiu, treningach oraz zainteresowaniach poza siatkówką. Jeden z zawodników zaprezentował nawet umiejętności taneczne. Uczniowie mogli zadawać różne pytania, na które siatkarze chętnie odpowiadali. Po spotkaniu odbył się trening z udziałem uczniów najbardziej aktywnych podczas całego konkursu oraz poczęstunek w formie pizzy. Dziękujemy!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Honorowa Odznaka Za Zasługi w Rozwoju Sportu Młodzieży Szkolnej

W październiku 2016 roku nauczyciele WF naszej szkoły otrzymali Odznaki Honorowe Za Zasługi w Rozwoju Sportu Młodziezy Szkolnej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

"Od zabawy do sportu"

Dnia 10 listopada 2016 w S.P. nr 11 odbyły się finały dzielnicowe "Od zabawy do sporu". Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji i po dogrywce ze szkołą podstawową nr 2 zajęła w nich 4 miejsce. Szkołę reprezentowało po dwóch chłopców i dwie dziewczyny z każdych grup wiekowych ( klasy 2, 3, 4).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Biegi przełajowe

21 września 2016 roku odbyły się indywidualne biegi przełajowe, podczas których reprezentacja chłopców i dziewcząt naszej szkoły zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wynik XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zajęła czwarte miejsce wśród 181 szkół podstawowych biorących udział w XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Wszystkim Młodym Sportowcom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

Sukcesy dziewcząt w piłce mini siatkowej

Reprezentacja dziewcząt w piłce mini siatkowej zajęła 1 miejsce w dzielnicy. Skład drużyny: Kozarzewska Patrycja, Mirkiewicz Alicja, Kędracka Kinga, Zaworska Natalia, Jurczyńska Agata, Solińska Zofia, Rygiel Maja, Serafin Julia, Banaszek Klara, Cieciuch Amelia, Dadacz Aleksadra

"Test Coopera dla wszystkich" w Szkole Podstawowej Nr 4

Dnia 7 października na stadionie OSiR Ursus przy ul. Sosnkowskiego 4 odbył się "Test Coopera dla wszystkich", który polegał na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut.

W teście mógł wziąć udział każdy niezależnie od wieku. Naszą szkołę reprezentowało 245 osób, dzięki czemu zajęliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół. Nasi reprezentanci wybiegali dla szkoły sprzęt sportowy o wartości 2500 zł. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom testu i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu.

Poniżej linki do ww. wydarzenia
https://testcoopera.pl/
https://testcoopera.pl/wp-content/uploads/2014/04/17_TCW_jesien_wssdss_warszawa_ursus.pdf
https://testcoopera.pl/wp-content/uploads/2014/04/17_TCW_jesien_warszawa_ursus.pdf

Program "Szkolniak"

AZS Politechniki Warszawskiej SA przygotował program "Szkolniak", w którym do nabycia są bilety w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo za udział w meczu, zakup gadżetów oraz artykułów spożywczych w strefie kibica przyznawane są punkty. Dzięki nim najaktywniejsi uczniowie, klasy i szkoły mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród! Do wygrania są m.in. laptopy, konsole do gier, rowery, wyjazdy na zieloną szkołę, Ligę Światową i spotkania z siatkarzami drużyny ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Rozstrzygnięcie programu "Szkolniak" i wręczenie nagród nastąpi po zakończeniu sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Programie.

Igrzyska Mazowsza

Timofii Derchun uczeń klasy 6 sportowej reprezentował naszą szkołę 5.04. 2019 na Igrzyskach Mazowsza w indywidualnych biegach przełajowych. Wystartowało 80 uczniów najszybszych w naszym województwie. Timofii zajął 15 miejsce. To bardzo dobry wynik. Podobny wynik trzy lata wcześniej osiągnął Adrian Kozarzewski zajmując 13 miejsce.

To przyjemność było mieć Adriana a teraz Timofija w klasie. Dalszych sukcesów życzy wychowawca Piotr Kędracki.

Nagroda dla sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 4 za sukcesy w WOM w roku szk.2015/2016

XLIX edycja Warszawskiej Olimpiady Młodzieży była dla uczniów naszej szkoły niezwykle owocna. W uznaniu za osiągnięcia sportowe Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego przyznał naszej szkole nagrodę pieniężną w wysokości 4000 zł ze środków Biura Sportu i Rekreacji miasta stołecznego Warszawy na zakup sprzętu sportowego.
W piśmie przesłanym na ręce Pani Dyrektor Ewy Gerełło czytamy: „Osiągane przez młodzież wyniki sportowe (...) świadczą o Państwa niezwykłym zaangażowaniu w pracę szkoleniową, wychowawczą i organizacyjną”.

Serdecznie gratulujemy młodym sportowcom oraz nauczycielom wychowania fizycznego. Szczególne podziękowania składamy medalistom, którzy przyczynili się do największych sukcesów sportowych w zeszłorocznej Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Były to:

II miejsce w Polsce w koszykówce dziewcząt uczniów szkół podstawowych;
II miejsce w Warszawie w piłce nożnej chłopców;
II miejsce w Warszawie w szachach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Turniej badmintona

Turniej badmintona odbył się 6 listopada 2015 roku.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Indywidualne biegi przełajowe WOM

6 października 2015 roku odbyły się zawody finałowe WOM w biegach przełajowych indywidualnych. W każdych wyścigach startowało ok. 180 zawodników (10 najlepszych z dzielnicy). Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowali się: Adrian Kozarzewski oraz jego siostra Patrycja Kozarzewska (zakwalifikowała się jako rezerwowa do zawodów). Gratulujemy dobrych miejsc.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Festyn rekreacyjny

21 czerwca 2015 roku w Parku Czechowickim odbył się Festyn rekreacyjny „ART. URSUS 2015” zorganizowany przez Ośrodek Kultury „ARSUS”. Uczennice naszej szkoły z klasy V a oraz IV b zaprezentowały się w pokazach tanecznych uświetniając tym samym przebieg imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dzielnicowe biegi przełajowe

22 września 2015 odbyły się zawody dzielnicowe w biegach przełajowych. Do finału kwalifikowało się 10 zawodników z każdej kategorii:
Kat dz. V
1. Kozarzewska Patrycja 2. Tuchowska Maja 3. Pniewska Aleksandra 4. Wiśniewska Gabrysia 5. Sijka Aleksandra
Kat ch.V
1. Horecki Antoni 2. Tuchowski Jakub 3. Burda Igor
Kat dz .VI
1. Wiśniewska Maja 2. Łyk Aleksandra 3. Stefańska Martyna 4. Antosiuk Natalia 5. Serafin Patrycja 6. Arkabuz Zofia
Kat ch VI
1. Kozarzewski Adrian 2. Papal Adrian 3. Tomaszek Mateusz 4. Jurczyński Patryk 5. Pyrzyna Oskar 6. Lenarcik Kacper 7. Klimek Bartłomiej

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dzielnicowe zawody w unihokeju

10 listopada 2015 roku odbyły się zawody dzielnicowe w unihokeju chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich Szkół Podstawowych w naszej dzielnicy. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce.
Skład reprezentacji: 1. Pyrzyna Oskar 2. Cieślik Radosław 3. Jurczyński Patryk 4. Kozarzewski Adrian 5. Radzyński Wiktor 6. Mazur Dominik 7. Lenarcik Kacper 8. Śledziak Michał 9. Tomaszek Mateusz 10. Witkowski Dariusz 11. Cabajewski Maksymilian
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Biegi przełajowe

29 września 2015 odbyły się zawody dzielnicowe w biegach przełajowych drużynowych. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców.

Składy zespołów:
Dziewcząt
1. Wiśniewska Maja 2. Łyk Aleksandra 3. Stefańska Martyna 4. Antoniuk Natalia 5. Arkabuz Zofia 6. Kozarzewska Partycja 7. Tuchowska Maja 8. Wiśniewska Gabrysia 9. Pniewska Aleksandra 10. Sijka Aleksandra Rez.Serafin Patrycja,Biela Wiktoria
Chłopców
1. Kozarzewski Adrian 2. Popal Adrian> 3. Tomaszek Mateusz 4. Jurczyński Patryk 5. Lenarcik Kacper 6. Klimek Bartosz 7. Mazur Dominik 8. Horecki Ante 9. Tuchowski Jakub 10. Burda Igor

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach

We wrześniu 2015 Oskar Pyrzyna z klasy 5f i Kacper Lenarcik z klasy 6g zostali powołani do Kadry Mazowsza w piłce nożnej. Gratulujemy i liczymy na wsparcie w zawodach mini piłki nożnej.

Sztafeta

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć