6a, 6c i 4c w Kinie

12 września 2018 roku odbyła się wycieczka do Cinema City Mokotów. Uczniowie z klas 6a, 6c i 4c oglądali film pt. "Iniemamocni2". Bohaterowie filmu, pomimo że to herosi, borykają się z tymi samymi problemami, co każdy z nas. Film pokazuje, że rodzina jest najważniejsza, a najlepsze wyniki osiąga się tylko dzięki współpracy i miłości. Wszystkim uczniom film bardzo się podobał.

6c podczas sprzątania świata

W tym roku szkolnym klasa 6c podjęła się sprzątania okolicy osiedla przy terenie naszej szkole. Uczniowie zaangażowali się w dzieło sprzątania świata, cała akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Klasa 6a na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie

19 października klasa 6 a uczestniczyła wycieczce na Powązki. Odwiedziliśmy tam wiele grobów znanych zasłużonych osób.

Stare Powązki, najsłynniejszy cmentarz Warszawy, został założony pod koniec XVIII. Do dzisiaj jest miejscem pochówku znanych i zasłużonych Polaków. Szacuje się, że spoczywa tam milion osób.

"Cmentarz Starych Powązek, jeden z najpiękniejszych i szczególnie cennych w Europie, jest panteonem dwustu lat trudnej sławy i chwały Warszawy. Jego wyjątkowe znaczenie polega na tym, że stanowi wszechstronnie bogate muzeum dziejów miasta, którego już nie ma" - pisał Jerzy Waldorff, założyciel i wieloletni przewodniczący Społecznego Komitetu Opieki nad Starymi Powązkami.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2018/2019