• SU w SP4
          • Samorząd Uczniowski - co to takiego?

• Współpraca, kreatywność i działanie uczniów!

Pytasz: Po co to wszystko? Dzięki Waszym propozycjom, dyskusjom i pomysłom wspólnie tworzymy naszą szkołę. Każdy z Was, Drodzy Uczniowie, jest bardzo ważnym ogniwem Samorządu Uczniowskiego. To właśnie przed Wami stoi ważne zadanie - DZIAŁANIE. Kto jak nie Wy najlepiej wie czego potrzebują uczniowie, aby w szkole czuć się dobrze.

Trudno jest działać samemu w tak dużej przestrzeni jak szkoła. I tu pojawiają się opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, którzy pomogą, doradzą i chętnie opowiedzą wszystkim wokoło o Waszych rewelacyjnych pomysłach na naszą szkołę:

• p. Gruszka Piotr (opiekun pocztu sztandarowego)

• p. Kędracki Piotr (opiekun pocztu sztandarowego)

• p. Ledzion-Broniszewska Anna

• p. Mazurkiewicz Bogumiła

• p. Socha Sylwia

• p. Zambroń Joanna

Przedstawiciel każdej z klas IV-VIII jest zaproszony na spotkanie SU, które odbywa się w PONIEDZIAŁKI o godzinie 12.35 w sali nr 9.

Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły :)