Strona główna
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VII i VIII
27.06.202626 czerwca w Szkole Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas VII i VIII. W wydarzeniu uczestniczyli: Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy Bogdan Olesiński, radny Rady Dzielnicy Ursus Wiesław Krzemień, dyrektor szkoły Ewa Gerełło, wicedyrektorzy Ewa Koszowska, Katarzyna Krauschar i Janusz Gutkowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców Agata Zwolińska.
Zakończenie roku szkolnego 4-6
27.06.2026Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 było okazją do podsumowania wspólnie spędzonych miesięcy pełnych nauki, wyzwań i sukcesów. Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników oraz dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie. Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
🏐 Wielki sukces naszego ucznia! Wiktor w Kadrze Polski!
20.06.2026Z wielką dumą i radością pragniemy poinformować o ogromnym sukcesie ucznia naszej szkoły. Wiktor Wyrębek z klasy 5D sportowej o profilu siatkarskim otrzymał oficjalne powołanie do KADRY POLSKI ROCZNIKA 2014!
Wyjątkowa boiskowa inteligencja, świetne warunki fizyczne oraz charakter wojownika, które Wiktor rozwija na co dzień w klubie Iskra Warszawa, zostały dostrzeżone przez trenerów reprezentacji narodowej. Powołanie do Kadry Polski to spełnienie marzeń każdego młodego sportowca. Wiktor udowodnił jednak, że dzięki dyscyplinie i miłości do siatkówki te marzenia stają się rzeczywistością, a jego sukces to najlepszy dowód na to, że wielka pasja, sportowa determinacja i codzienna, ciężka praca na treningach przynoszą najwspanialsze owoce.
Bal ósmoklasisty 2026
14.06.2026W piątkowy wieczór, 12 czerwca, sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w elegancką salę balową, wypełnioną światłem, muzyką i radością. Bal ósmoklasisty 2026 był nie tylko zwieńczeniem ośmiu lat nauki, ale również niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w sercach naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli.
Projekt eTwinning "FitLife- Zdrowo zakręceni"
14.06.2026Nasza szkoła wzięła udział w projekcie eTwinning "Fitlife - zdrowo zakręceni". W trakcie kilkumiesięcznego projektu uczniowie 4b poznawali zasady zdrowego życia, aktywnosci, higieny, skanowali artykuły spożywcze, czytali etykiety i przede wszystkim dokonywali zdrowych wyborów. Robili to wszystko równolegle i we współpracy z koleżankami i kolegami z innych szkół z województwa mazwoieckiego oraz z Litwy. W trakcie trwania projektu uczyliśmy się od siebie, wykonywaliśmy zadania oraz sami je tworzyliśmy dla innych oczekując z ciekawością na efekty końcowe we wszystkich zaangażowanych szkołach. A wszystko to po to aby żyć zdrowo i kolorowo!
Godziny rozpoczęcia lekcji
Sobota 27.06.2026
- liczba odwiedzin: 7354197


