• NauczycielRodzaj zajęćDzień tygodniaGodzina
      Adamus MariolaZajęcia dla uczniów klas ósmych przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki - kl. 8cwtorek 7.10 - 7.55
      Antonowicz JoannaZajęcia matematyczno-przyrodnicze rozwijające zainteresowania wtorek10.45 - 11.30
      Bąk UrszulaZajęcia ogólnorozwojoweśroda11.30 - 12.15
      Bednarska IlonaPrzygotowanie do konkursów i olimpiadczwartek 16.15 - 17.00
      Bednarska IlonaInnowacja informatyczna dla klas siódmychczwartek 15.30 - 16.15
      Boniowska MałgorzataBiologia - zajęcia uzupełniające wiedzę dla uczniów klas 7środa14.50 - 15.35
      Cajzer ArturKoło historyczneśroda7.10 - 7.55
      Chmielińska AgataZajęcia teatralno-muzyczneponiedziałek14.35-15.20
      Cygan AgataGry i zabawy ruchoweponiedziałek16.00 - 17.00
      Daniłowska-Rolka AnnaZajęcia z języka niemieckiegoponiedziałek15.30 - 16.15
      Deca EdytaZajęcia dla uczniów klasy 8B przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematykipiątek 8.00 - 8.45
      Dygas KatarzynaZajęcia z robotykiśroda09.30 - 10.30
      Dziuban AnnaWarsztaty radiowe "Próba mikrofonu"poniedziałek14.40 - 15.25
      Głogowska KatarzynaZajęcia z języka angielskiego dla klas 8 przygotowujące do egzaminu - klasa 8cśroda7.10 - 7.55
      Gutkowski JanuszKoło historycznewtorek7.10 - 7.55
      Gruszka PiotrPrzygotowanie chłopców do WOM piątek 15.30 - 16.15
      Indra AnnaZajęcia sportowo-rekreacyjneśroda8.55- 9.40
      Jakubas IwonaZajęcia dla klas 7 rozwijające zainteresowaniaczwartek 7.10 - 7.55
      Janikowska DariaKoło dziennikarskie – Super Czwórkaczwartek 13.45 - 14.30
      Józwiak SławomiraZajęcia ogólnorozwojowe dla klasy 3dczwartek11.45-12.30
      Kasprzak KatarzynaZajęcia przygotowawcze do E8 z języka angielskiego - klasa 8Bwtorek7.10 - 7.55
      Kędracki PiotrPrzygotowanie chłopców do WOM poniedziałek15.35 - 16.20
      Kołacińska MałgorzataZajęcia artystycznepiątek15.15 - 16.00
      Kołacińska MałgorzataInnowacja pedagogiczna "Z gitarą w tle-zespół wokalno-instrumentalny"środa14.30 - 16.00
      Kołacińska MałgorzataInnowacja pedagogiczna "Artystyczna przystań- integracja plastyki i muzyki"piątek 14.30 - 15.15
      Kościak ZofiaRozwijanie zdolności manualnych u dzieciśroda10.30 - 11.30
      Kuśmierczyk-Szczygielska ElżbietaZajęcia ogólnorozwojowe- rozwijające zainteresowaniaśroda8.55-9.40
      Leszczyńska KarolinaZajęcia ogólnorozwojowewtorek14.00 - 14.45
      Leszczyńska MagdalenaZajęcia dodatkowe z matematyki- Rozwiązujemy problemy matematycznepiątek14.30 - 15.15
      Mazurkiewicz BogumiłaTenis stołowy dla dziewcząt i chłopców z klas 6, 7 i 8środa14.40 – 15.40
      Mazurkiewicz BogumiłaPiłka nożna dla klas 6, 7 - SKSwtorek, czwartek15.35-17.05
      Miazga DorotaZajęcia sportowo-rekreacyjne dla dziewczątczwartek 9.05-9.50
      Mieleszczuk MałgorzataGry i zabawy ogólnorozwojoweponiedziałek8.00 - 08.45
      Miłkowska AnnaZajęcia wyrównujące brakiponiedziałek11.30 - 12.30
      Niespodziańska MagdalenaKoło plastyczno - technicznepiątek 13.40 - 14.25
      Ochędzan HannaMistrzowie Bibliiśroda9.50-10.35
      Poćwierz MonikaZajęcia dla uczniów klas ósmych przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego – kl. 8aśroda15.35-16.20
      Podpora JoannaZajęcia plastyczno-technicznewtorek16.00 – 17.00
      Pora AnnaZajęcia plastyczno-technicznepiątek 15.00 - 16.00
      Radzikowska JolantaZajęcia ogólnorozwojoweczwartek11.45- 12.30
      Rykowska MałgorzataZajęcia dla uczniów klas 8 - ,,Zdrowie w roli głównej"poniedziałek7.10 - 7.55
      Rykowska MałgorzataZajęcia dla uczniów klas 7 - ,,Wyrównać szanse"czwartek15.30 - 16.15
      Rykowska MałgorzataZajęcia dla uczniów klas 7 - "Zdrowie w roli głównej"środa14.40 - 15.25
      Rzońca-Karaś Julia Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas 4 "Wiem, umiem, rozumiem"czwartek 7.10 - 7.55
      s. Samsonowicz MałgorzataZajęcia biblijne dla dzieci kl. 3piątek12.50 - 13.20
      Słaba RenataBajkoteatr KAMISHIBAIponiedziałek15.15-16.00
      Socha SylwiaZajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki dla uczniów kl. 8dśroda7.10-7.55
      Sosnowska AleksandraZajęcia taneczne kl. 2dponiedziałek12.15-13.00
      Stefańczyk AgataZajęcia wyrównujące braki dla klasy 1dczwartek 8.00-8.45
      Szczubełek JoannaZajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klas 7piątek14.40 - 15.25
      Szymańska EdytaZajęcia dla uczniów klasy 8A przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematykipiątek12.45-13.30
      Tarczałowicz AnnaZajęcia ogólnorozwojowe dla klasy 0c środa15.00 - 15.45
      Tarwacka AnnaKoło Języka Polskiego - przygotowanie do konkursów polonistycznychpiątek 16.30-17.15
      Tkacz KarolinaZajęcia wyrównujące braki dla klasy 3awtorek7.10-7.55
      Warchoł MonikaZajęcia umuzykalniająceponiedziałek15.00-16.00
      Więcek AgataKoło historyczne dla kl.5piątek 8.00 - 8.45
      Włoch DominikaZajęcia umuzykalniającepiątek9.00 - 10.00
      Wojda-Kułak Sylwestra"Ja też potrafię" – zajęcia z przyrody i biologii dla klas 4-6piątek15.30 - 16.15
      Wulczyńska MonikaKonsultacje z fizyki dla kl. 7 i 8wtorek13.30 - 13.45
      Zagrajek MagdalenaKoło turystyczne - poznajemy światczwartek7.10 - 7.55
      Zambroń JoannaZajęcia wyrównujące braki dla uczniów klas 7 i 8piątek 14.40 - 15.25
      Zarzycka IwonaZajęcia z języka polskiego dla uczniów z klasy 4bpiątek 13.45 - 14.30