•  

        WYKAZ KONKURSÓW WEWNĄTRZSZKOLNYCH I ZEWNĘTRZNYCH

        rok szk. 2021 / 2022

         

        Karta Uczestnika 45. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka - plik do pobrania: Karta uczestnika 2022 syrenka

         

        Konkursy wewnątrzszkolne:

        I PÓŁROCZE

           
        • „Świat w oczach dziecka – JESIEŃ”

        X 21 

        K. Abramczyk-Komar 

        i wychowawcy świetlicy

        • artystyczny: Dekoracje bożonarodzeniowe „Sztuka rodzinna”

        XII 21

        K. Abramczyk-Komar 

        i wychowawcy świetlicy

        • artystyczny „Bombka Bożonarodzeniowa”

        XII 21

        M. Niespodziańska 

        • konkurs na najciekawszy audiobook

        XII 21

        A. Dziuban 

        • artystyczny: „Barwy jesieni” – dla kl. 0

        I półrocze

        K. Cisek, M. Piskorz 

        • artystyczny: „Jesienny parasol” – dla kl. 0

        I półrocze

        A. Kordalska, M. Strzelczyk

        • artystyczny: „Zima oczami dziecka” dla kl. 0

        I 22

        K. Cisek, M. Piskorz

        • artystyczny: „Piosenka o Mikołaju”  dla kl. 0

        XII 21

        A. Kordalska, M. Strzelczyk

        • artystyczny: „Dzień Pluszowego Misia”  dla kl. I

        XI 21

        opiekunowie Małego SU

        • artystyczny: „Najpiękniejszy różaniec” dla kl. 0 – II 

        X 21

        H. Ochędzan 

        s. M. Samsonowicz 

        • artystyczny: „Stefan Kardynał Wyszyński w oczach dzieci” dla kl. I – III 

        IX 21 

        s. M. Samsonowicz

        • ekologiczny: „Zrób coś z niczego – bądź eko”

        IX 21

        K. Abramczyk-Komar 

        i wychowawcy świetlicy

        • fotograficzny: „Warszawa oczami dziecka” 

        XI 21

        K. Abramczyk-Komar 

        i wychowawcy świetlicy

        II PÓŁROCZE

           
        • z j. angielskiego „Brzechwa po angielsku”  dla kl. II 

        II 22

        I. Jakubas

        • artystyczny „Pisanka Wielkanocna”

        IV 22

        M. Niespodziańska 

        • artystyczny: Dekoracje wielkanocne – pisanki”

        III 22

        K. Abramczyk-Komar 

        i wychowawcy świetlicy

        • artystyczny: „Wielkanocny zajączek” dla kl. 0

        IV 22

        E. Cieśla, M. Piesio

        • plastyczny: „Latawce, dmuchawce, wiatr” dla kl. 0

        II półrocze

        A. Kordalska, M. Strzelczyk

        • plastyczny: „Wiosenna łąka” – dla kl. 0

        V 22

        K. Cisek, M. Piskorz

        • Festiwal piosenki „Co mi w duszy gra”

        IV / V 21

        K. Abramczyk-Komar 

        i wychowawcy świetlicy

        • „Igraszki logopedyczne”

        V 22

        A. Tarczyńska – Płatek 

        • logopedyczny konkurs recytatorski „Chrząszcz brzmi w trzcinie” 

        V 22

        E. Dąbrowska – Mosek 

        • przyrodniczy „Tropami zwierząt” – dla kl. VI

        VI 22

        S. Wojda – Kułak 

        • plastyczny SKO dla kl. I – VIII 

        II półrocze

        M. Adamus, E. Deca

        • projekt multimedialny z fizyki jądrowej  kl. VIII

        II półrocze

        M. Wulczyńska 

        • „Mistrz fizyki” kl. VII

        II półrocze

        M. Wulczyńska 

        • „Najlepszy chemik w szkole”

        II półrocze

        M. Kurowska, B. Szczepańska 

        • artystyczny: Dzień Ziemi” dla kl. I – III  

        IV 22

        opiekunowie Małego SU

        Konkursy przedmiotowe Mazowieckiego Kuratora Oświaty:

        • polonistyczny

        X 21 – III 22

        J. Zambroń

        • matematyczny

        S. Socha 

        • języka angielskiego 

        K. Kasprzak

        • historyczny

        J. Gutkowski

        • języka niemieckiego

        A. Zduniak

        • biologiczny

        M. Rykowska

        • geograficzny

        M. Zagrajek

        • fizyczny

        M. Wulczyńska

        • chemiczny

        M. Kurowska 

        • wiedzy o społeczeństwie  

        A. Więcek 

        • informatyczny LOGIA

        I. Bednarska 

        Konkursy i olimpiady zewnętrzne:

        I PÓŁROCZE

           
        • ogólnopolski „Słoneczna zakładka”

        IX – X 21

        M. Kołacińska, 

        n-le bibliotekarze

        • Dzielnicowy Festiwal Pieśni Patriotycznej 

        X 21

        M. Kołacińska 

        • dzielnicowy Konkurs Krasomówczy /SP 11/

        X 21

        A. Tarwacka

        • ogólnopolski - matematyczny „Alfik”                        dla klas II – VIII

        XI 21

        J. Rzońca-Karaś, 

        K. Leszczyńska 

        • ogólnopolski z j. angielskiego „Memory Master”

        XI 20

        K. Kasprzak

        • ogólnopolski konkurs EDI „Biblia  i przypowieści biblijne”

        XI 20

        H. Ochędzan, 

        s. M. Samsonowicz

        • Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa”  

        X 21

        H. Ochędzan 

        • ogólnopolski - humanistyczny „Alfik”                          dla klas II – III

        XII 21

        K. Leszczyńska, A. Stefańczyk 

        • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geoplaneta” dla kl. V – VIII 

        XI 21

        M. Zagrajek 

        • II Ogóln. Konkurs Plastyczny: Prawa dziecka oczami dzieci – wg wiersza J. Korczaka „Prawa dziecka”

        X 21

        K. Abramczyk-Komar 

        i wychowawcy świetlicy

        • ogólnopolski plastyczny „Kolorowy piórnik”

        XI 21

        K. Abramczyk-Komar 

        i wychowawcy świetlicy

        II PÓŁROCZE 

           
        • dzielnicowy: „Mała Olimpiada Matematyczna”

        III – IV 22

        A. Chmielińska, A. Domagała, 

        K. Leszczyńska 

        • ogólnopolski - matematyczny „Kangur”            dla klas  II – VIII 

        III – IV 22

        K. Tkacz, S. Socha, 

        M. Leszczyńska 

        • wojewódzki „Warszawska Syrenka” 

        III – IV 22

        J. Antonowicz, K. Tkacz,

        J. Zambroń

        • dzielnicowy: „Z ortografią za pan brat”  – dla kl. III

        III – V 22

        S. Józwiak, A. Miłkowska

        • Warszawski Festiwal „Warszawa w piosence”

        IV 22

        M. Kołacińska 

        • dzielnicowy plastyczny /SP 11/

        V 22

        M. Kołacińska, M. Balicka

        • dzielnicowy „Sposoby postępowania  w sytuacjach zagrożenia”

        VI 22

        M. Niespodziańska 

        • wojewódzki "Ortografia na medal"

        II półrocze

        J. Szczubełek

        • dzielnicowy  „Mały Informatyk” /SP 14/

        II półrocze

        K. Dygas

        • mazowiecki konkurs „Ciekawa fizyka czyli zjawiska fizyczne w fotografii”

        II półrocze

        M. Wulczyńska 

        • Wojewódzki Konkurs Recyt. Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj, Majowa Jutrzenko”

        IV 22

        H. Ochędzan 

        • dzielnicowy świąteczny konkurs plastyczny  /DK Portiernia/

        IV 22

        M. Kołacińska 

        • ogólnopolski konkurs „Ekologopedia” 

        III – IV 22

        A. Tarczyńska – Płatek 

        CAŁY ROK 

           
        • ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów /Stow. na rzecz Eduk. Matemat./

        IX 21 - III 22

        E. Szymańska

        • archidiecezjalny „Santo Subito” o św. Janie Pawle II – dla kl. 0 – VIII 

        IX 21 – IV 22

        H. Ochędzan 

        • Biblijna Akademia Najmłodszych dla kl. IV – VIII

        IX 21 – V 22 

        A. Kolmus 

        • Konkurs Wiedzy Biblijnej „Hieronimus”

        IX 21 – V 22

        H. Ochędzan 

        • dzielnicowy „Mistrz klawiatury” /SP 14/

        X 21 – IV 22

        I. Bednarska

        • Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

        XI 21 – I 22

        A. Tarwacka

        • historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża”

        XI 21 – III 22

        A. Cajzer

        • Dzielnicowa Olimpiada Jęz. Polskiego /SP 11/

        wg grafiku organizatorów

        J. Szczubełek

        • wojewódzki: Olimpiada Informatyczna Juniorów 

        wg grafiku organizatorów

        I. Bednarska 

        • Mazowiecki Konkurs Biologiczny „Nukleus” dla kl. VII – VIII 

        cały rok

        M. Rykowska 

        • warszawski Konkurs Biologiczny „Recepta na zdrowie” – dla kl. VII – VIII  

        cały rok

        M. Rykowska 

        Konkursy i olimpiady międzyszkolne organizowane przez SP 4:

        • III Warszawski Konkurs Historyczny

        X 21 – V 22

        J. Gutkowski

        • III Warszawski Konkurs Biologiczny

        S. Wojda, M. Rykowska

        • III Warszawski Konkurs Matematyczny

        M. Adamus, E. Deca

        • IX Dzielnicowa Olimpiada Informatyczno – Językowa   

        I. Bednarska, I. Jakubas

        • XV Dzielnicowy Konkurs „Sudoku”                dla klas II – III 

        E. Kuśmierczyk, 

        J. Radzikowska 

        • XII Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego „All about English” dla klas III

        I. Jakubas, M. Poćwierz

        • VI Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczo  – Ekologiczny dla klas III

        U. Bąk, K. Leszczyńska, 

        A. Stefańczyk