-

eTwinning
2020/2021


eTwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę.

Szkoła Podstawowa nr 4 jest w programie eTwinning od lutego 2012 roku. Do tej pory SP 4 brała udział w ponad 30 projektach.5 z nich były to projekty krajowe, reszta to były projekty międzynarodowe z językiem komunikacyjnym angielskim.

Wydarzenia realizowane w tym roku szkolnym w ramach etwinningu to
- I love Autum
-AUTUMN & ART
- CODING IN MY KINDERGARDEN
- PLAY HAVE FUN AND LEARN PROJECT MEETING

PLAY, HAVE FUN AND LEARN

Ten projekt ma na celu wspieranie uczenia się przedszkolaków poprzez doskonalenie ich umiejętności XXI wieku poprzez granie w gry. W projekcie biorą udział dzieci z takich krajów jak Rumnunia, Albania, Macedonia Pólnocna, Portugalia, Bośnia i Hercegowina, Grecja, Turcja, Polska, Gruzja, Chorwacja, Ukraina Włochy, Litwa, Tunezja i Słowenia. ( 16 krajów bierze udział w projekcie). W ramach projektu uczniowie dzielą się wiedzą o kodowaniu, o grach i zabawach ruchowych i dydaktycznych. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z projektu oraz wydarzeń w ramach eTwinningu

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2020/2021