OA w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej

Dnia 27.09. 2019 r. klasa 0A wybrała się na wycieczkę do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Warszawie na wystawę pt.,, Poznaj grzyby, unikniesz zatrucia". Poznaliśmy ok. 63 atrapy grzybów jadalnych, niejadalnych i trujących, jak również grzybów świeżych.

OA w Straży Pożarnej

Dnia 26.09.2019r klasa 0A wybrała się na wycieczkę do Straży Pożarnej. Celem wycieczki było: zapoznanie z pracą strażaka, wzbogacenie wiedzy przedszkolaków na temat bezpiecznego zachowania się w domu i w przedszkolu, uświadomienie dzieciom przyczyn powstawania pożarów, istniejących zagrożeń wynikających z zaprószonego ognia, przekazanie wiedzy jak postępować w obliczu niebezpieczeństwa. Dzieci miały również okazję porozmawiać z Policją o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych. Policjant zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dziecko na drodze, omówił sposoby unikania lub pokonywania ich. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2019/2020