-

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

  • Abramczyk - Komar Katarzyna
  • Ahmed Ewa
  • Cieśla Eliza
  • Karczewska Monika
  • Krupińska Natalia
  • Piesio Monika
  • Sosnowska Aleksandra
  • Sulik Izabela
  • Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  • Antonowicz Joanna
  • Bąk Urszula
  • Chmielińska Agata
  • Domagała Aleksandra
  • Józwiak Sławomira
  • Leszczyńska Karolina
  • Miłkowska Anna
  • Kuśmierczyk - Szczygielska Elżbieta
  • Radzikowska Jolanta
  • Tarczałowicz Anna
  • Tkacz Karolina
  • Wójcicka Agnieszka
  • Nauczyciele języka polskiego

  • Gerełło Ewa - dyrektor szkoły
  • Koszowska Ewa - wicedyrektor
  • Łućko Agnieszka
  • Szczubełek Joanna
  • Tarwacka Anna
  • Zambroń Joanna
  • Zarzycka Iwona
  • Nauczyciele języka angielskiego

  • Głogowska Katarzyna
  • Jakubas Iwona
  • Kasprzak Katarzyna
  • Lis Anna
  • Poćwierz Monika
  • Szlęzak Joanna
  • Nauczyciel języka niemieckiego

  • Daniłowska - Rolka Anna
  • Wieczorkiewicz Anna
  • Nauczyciele matematyki

  • Adamus Mariola
  • Deca Edyta
  • Leszczyńska Magdalena
  • Rzońca - Karaś Julia
  • Socha Sylwia
  • Szymańska Edyta
  • Nauczyciele historii

  • Cajzer Artur
  • Gutkowski Janusz - wicedyrektor
  • Więcek Agata
  • Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie

  • Gutkowski Janusz - wicedyrektor
  • Więcek Agata
  • Nauczyciel biologii

  • Rykowska Małgorzata
  • Wojda - Kułak Sylwestra
  • Nauczyciel przyrody

  • Wojda - Kułak Sylwestra
  • Nauczyciel chemii

  • Bielak Monika
  • Nauczyciel fizyki

  • Wulczyńska Monika
  • Nauczyciel geografii

  • Zagrajek Magdalena
  • Nauczyciele muzyki

  • Kołacińska Małgorzata
  • Męckowska Dorota
  • Nauczyciel techniki

  • Balicka Magdalena
  • Nauczyciele plastyki

  • Balicka Magdalena
  • Kołacińska Małgorzata
  • Nauczyciele informatyki

  • Bednarska Ilona
  • Cajzer Artur
  • Dygas Katarzyna
  • Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

  • Indra Anna
  • Nauczyciele etyki

  • Chmielińska Agata
  • Więcek Agata
  • Nauczyciele religii

  • Kolmus Alicja
  • Ochędzan Hanna
  • s. Samsonowicz Małgorzata
  • Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Boniowska Małgorzata
  • Gruszka Piotr
  • Indra Anna
  • Kędracki Piotr
  • Mazurkiewicz Bogumiła
  • Miazga Dorota
  • Piekut Marta
  • Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

  • Łućko Agnieszka
  • Wojda - Kułak Sylwestra
  • Nauczyciel doradztwa zawodowego

  • Krauschar Katarzyna
  • Nauczyciele bibliotekarze

  • Słaba Renata
  • Tkacz Karolina
  • Winter Wiesława
  • Wychowawcy świetlicy

  • Boryszewska Sylwia
  • Cygan Agata
  • Furmańczuk Dorota - kierownik świetlicy
  • Kościak Zofia
  • Mieleszczuk Małgorzata
  • Podpora Joanna
  • Wasiak Aleksnadra
  • Wilk Agnieszka
  • Włoch Dominika
  • Nauczyciele specjaliści

    Logopedzi

  • Dąbrowska - Mosek Ewa
  • Tarczyńska - Płatek Agnieszka
  • Pedagodzy

  • Krauschar Katarzyna
  • Sumara Magdalena
  • Pedagodzy specjalni

  • Gabara Paulina
  • Jaworska Agnieszka
  • Konieczna Anna
  • Osińska Karolina
  • Palińska Joanna
  • Sasimowska Małgorzata
  • Szumna Anna
  • Psycholog

  • Potapczuk Agnieszka
  • Terapeuci pedagogiczni

  • Górczyńska - Tafil Magdalena
  • Sobota Barbara
  • Zajęcia z dziećmi cudzoziemskimi i powracającymi z zagranicy

  • Dziuban Anna
  • Tarwacka Anna
  • Winter Wiesława

































  • Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2019/2020