Menu stołówki

Poniedziałek 03.05.2021

Wtorek 04.05.2021

• barszcz biały z ziemniakami
  • spaghetti z mięsem i warzywami
  • kompot, woda

Środa 05.04.2021

• zupa burakowa z ziemniakami
  • ryż z jabłkiem na jogurcie waniliowym
  • Kompot, woda

Czwartek 06.05.2021

• zupa pomidorowa z makaronem
  • kotlet z piersi z kurczaka, ziemniaki, surówka z kapusty białej
  • Kompot, woda

Piątek 07.04.2021

• zupa ogórkowa z ziemniakami
  • naleśniki z serem, dżemem i truskawkami
  • kompot, woda

Cena obiadu

CENA OBIADÓW NA MAJ DLA ZERÓWEK
PEŁNY OBIAD 200 zł
TYLKO ZUPA 60 zł.
TYLKO II DANIE 180 zł.

CENA OBIADÓW NA MAJ DLA KLAS 1 - 3
PEŁNY OBIAD 170 zł
TYLKO ZUPA 51 zł.
TYLKO II DANIE 153 zł.

OPŁATĘ DLA POZOSTAŁYCH KLAS NALEŻY OBLICZYĆ STAWKA DZIENNA /10zł.pełny obiad, 9zł II danie/ ZGODNIE Z PLANEM OBECNOŚCI W SZKOLE

Przy opłacie prosimy wpisać imię, nazwisko dziecka, klasę, numer szkoły oraz odliczyć zgłaszane nieobecności.

Wszystkie posiłki przygotowuje doświadczony personel w szkolnej kuchni.

Propozycja oferty ajenta stołówki szkolnej dla wszystkich zainteresowanych

Szanowni Państwo, poniżej przekazuję propozycję oferty ajenta stołówki szkolnej dla wszystkich zainteresowanych.

1. Obiad dwudaniowy na wynos - zupa + II danie. Koszt: 10 zł (odbiór od poniedziałku do piątku).
2. Pierogi ruskie - 16 zł za kilogram, pierogi z mięsem - 18 zł za kilogram (odbiór w każdą środę, począwszy od 2 grudnia).

W zależności od zainteresowania bardzo możliwe, że pojawi się oferta świąteczna, w której znajdą się pierogi z kapustą i grzybami leśnymi. Chętnych proszę o kontakt z ajentem stołówki szkolnej - Panią Ewą Kuchną pod numerem telefonu 608 083 935.

Informacja

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, zwracam się do Państwa z propozycją przygotowania obiadów dla dzieci na wynos. W ramach abonamentu uczniowie, którzy mają opłacone obiady, będą mogli nadal z nich korzystać. Mając na uwadze fakt, że dzieci do godziny 16:00 nie mogą poruszać się bez opeki rodziców, obiady będą musiały być odbierane przez osobę dorosłą. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tej propozycji, proszę o kontakt telefoniczny (nr. tel. 608 083 935).

z poważaniem
Ewa Kuchna
ajentka stołówki szkolnej

Płatności za obiady

Ze względu na zachowanie wszelkich środków ostrożności z powodu COVID-19, płatność za obiady proszę dokonywać przelewem do 5 dnia każdego miesiąca na konto:
18102010550000920200212944

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka, klasa, nr. szkoły, rodzaj posiłku oraz telefon do kontaktu.

Odwołania nieobecności należy zgłaszać do godź. 9:00 danego dnia sms-em na tel. 608083935.

Zgłaszane nieobecności bardzo proszę odliczać przy opłacie na następny miesiąc.

Wyjaśnienia rozliczeń płatności za marzec proszę o kontakt e-mail: ewakuchna@op.pl

REŻIM SANITARNY OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 4 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

1. Wprowadzamy zasady szczególnej ostrożności dotyczące zabezpieczenia pracowników:
a) zapewniamy środki ochrony osobistej,
b) odstęp społeczny 1,5 m.

2. Zwracamy szczególną uwagę na utrzymanie wysokiej higieny stanowisk pracy, opakowań produktów, sprzętu kuchennego, naczyń stołowych i sztućców, a także higieny osobistej.

3. Osoba odpowiedzialna za wydawanie uczniom posiłków zobowiązana jest do przeprowadzenia uprzedniej dezynfekcji powierzchni, na której spożywany jest posiłek, a także sprzętów służących dzieciom do jego spożycia.

4. Po każdej grupie spożywającej posiłek wietrzymy salę, czyścimy blaty stołów i dezynfekujemy.

5. Naczynia i sztućce myjemy w zmywarce z dodatkiem detergentów w temperaturze min. 60oC.

6. Obiady są wydawane zgodnie z grafikiem.

Opracowano na podstawie wytycznych MEN, GIS, MZ oraz wytycznych Biura Edukacji m.st. Warszawy.

Informacje

Uprzejmie informujemy, że nie wydamy obiadu, gdy nie będzie oplacony w terminie.

Przypominamy, ze obiad jednorazowy kupujemy dzień wcześniej lub do godziny 9:00 w dniu bieżącym

Menu może ulec drobnej zmianie ze względu na brak dostatecznej ilosci skladników w hurtowniach. Zmiany w menu dokonywane sa sporadycznie.