-

Wakacyjny konkurs fotograficzny "Moje wakacje"

We wrześniu 2016 został rozsrzygnięty VIII Konkurs Fotograficzny "Moje wakacje". W konkursie wzięło udział wielu uczniów naszej szkoły. Jury konkursu wytypowało następujące prace:

 • Natalia Ligenza, klasa 2g - I miejsce
 • Klara Wójcik, klasa 1d - I miejsce

 • Filip Kozioł, klasa 3n - II miejsce
 • Paweł Gorzkowski, klasa 5f - II miejsce

 • Maja Okrasa, klasa 4b - III miejsce
 • Weronika Zielińska, klasa 4d - III miejsce

 • Adarian Zagrodzki, klasa 4a - wyróżnienie
 • Grzegorz Szysko, klasa 3ł - wyróżnienie
 • Julia Bartos, klasa 4b - wyróżnienie
 • Kacper Perzyna, klasa 5e - wyróżnienie
 • Klara Wójcik, klasa 1d - wyróżnienie
 • Kornelia Olczyk, klasa 6b - wyróżnienie
 • Aleksandra Sadach, klasa 2c- wyróżnienie
 • Pola Wójcicka, klasa 3i - wyróżnienie
 • Zuzanna Juszczyk, klasa 2l - wyróżnienie
 • Martyna Florczak, klasa 1b - wyróżnienie
 • Martyna Żabczyńska, klasa 5c - wyróżnienie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prac konkursowych

Dla laureatów zostały przewidziane nagrody. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rozdania nagród

Wyniki konkursu "Moje wakacje"

Wyniki konkursu znajdują się tutaj


Sukces ucznia klasy 4e

Przedstawiamy dyplomy Aleksandra Pauka, ucznia klasy 4e, który wziął udział w zawodach karate i zdobył II miejsce w konkurencji "tor przeszkód" dla chłopców w wieku 10-11 lat oraz III miejsce w konkurencji "kumite indywidualne chłopców 10-11 lat".

Gratulujemy sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Konkurs na "Najładniejszy różaniec"

"Różaniec - to skarb, który trzeba odkryć" wołał Jan Paweł II. Aby wołanie papieża nie poszło w zapomnienie, w naszej szkole uczniowie wzięli udział w konkursie różańcowym.

W październiku 2016 r. został ogłoszony dla uczniów naszej szkoły konkurs na wykonanie ,,Najpiękniejszego Różańca". Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczniów różańców z dowolnego materiału. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów. Polegał on, na oryginalności pomysłu, dokładności wykonania, estetyki i treści zawartej w wykonanym dziele. Na konkurs wpłynęło ponad 100 prac. Przy ich tworzeniu dzieci wykazały się ogromną pomysłowością. Uczniowie do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z dzikiej róży, jarzębiny, ciasta piernikowego, kasztanów, pestek z dyni, muszelek, makaronu, chrupków, cukierków, korków od butelek, najprzeróżniejszych koralików i itp. Komisja, która oceniała prace uczniów miała nie lada problem. Wszystkie różańce były piękne i pomysłowe. Ostatecznie komisja postanowiła wyróżnić wszystkie prace dzieci biorących udział w konkursie.

Wszystkie wykonane różańce były wystawione w szkole a od 10 listopada zostały wyeksponowane w Kościele św. Józefa u Ursusie. Nagrody oraz dyplomy za prace i trud, pomysłowość uczestników ufundowała Rada Rodziców. Organizatorem konkursu była katechetka -Siostra Małgorzata Samsonowicz wraz z katechetami szkoły.


XIV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI RELIGIJNEJ

"Usłysz Panie moje słowa" dla uczczenia Pontyfikatu św. Jana Pawła II.

4 października 2016 r. do I etapu eliminacji szkolnych przystąpili uczniowie klas II - VI.

Każdy uczestnik recytował jeden, dowolnie wybrany utwór poetycki dostosowany do swojego wieku. Po wysłuchaniu recytacji wierszy wyłoniło z w y c i ę z c ó w, w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Klasy I-III:
I miejsce
- Paulina Błażyńska- kl. II o
II miejsce - Wiktoria Stępień - kl. II m
Klasy IV -VI:
I miejsce
-Oskar Stefański - kl. VI g

Wytypowani uczniowie otrzymali dyplomy oraz piękne nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców w Szkole Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca, zostali zakwalifikowani do etapu drugiego, który odbył się w Katolickim Zespole Edukacyjnym im. Ks. Piotra Skargi. Był to konkurs między szkolny w którym wzięło udział 600 uczniów. Uczestnicy tego etapu otrzymali pamiątkowe podziękowania od organizatorów. Do finału przystąpił Oskar Stefański.

XIV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej zakończył się uroczystą galą w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Galerii Porczyńskich.

Organizatorem konkursu było: Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej.

Patronat honorowy:
- Arcybiskup Metropolita Warszawski - Kardynał Kazimierz Nycz
- Mazowiecki kurator Oświaty - Aurelia Michałowska
- Burmistrz Dzielnicy Warszawa Wola - Krzysztof Strzałkowski

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Konkurs "Od zabawy do sportu"

Dnia 10 listopada w S.P. nr 11 odbyły się finały dzielnicowe "Od zabawy do sporu". Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji i po dogrywce ze szkołą podstawową nr 2 zajęła w nich 4 miejsce. Szkołę reprezentowało po dwóch chłopców i dwie dziewczyny z każdych grup wiekowych ( klasy 2, 3, 4).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Sukcesy naszych uczniów w Dzielnicowym Konkursie Krasomówczym

W dniu 24 listopada w D.K. Miś odbyły się przesłuchania do XI Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego pod hasłem "Warszawa, jakiej nie znamy". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach (klasy 1-3 i 4-6):

1.Oliwia Polańska 3b
2.Michał Dolata 4c
3.Kinga Gabryś 4g
4.Marta Bilska 4g
5.Małgorzata Korecka 5d
6.Kinga Lamek 5d
7.Adrian Kijewski 5g
8.Weronika Boruchalska 6a
9.Patrycja Kabala 6b

Miło nam poinformować, że jury przyznało I miejsce Marcie Bilskiej, zaś Oliwia Polańska i Patrycja Kabala zostały wyróżnione. Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Konkurs "Wspieramy biblioteki szkolne"

Jako SP Nr 4 bierzemy udział w konkursie organizowanym przez Empik. Nagrodą jest wsparcie w postaci nowych książek dla biblioteki.

Uprzejmie prosimy o głosowanie na naszą szkołę na stronie:

www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-wl-broniewskiego/

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Z jednego konta można głosować raz dziennie.


Wyróżnienie Zespołu wokalno-instrumentalnego "Czwórka z Czwórki" w VI Mazowieckim Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem "Muzyczna Jesień"

Konkurs został zorganizowany pod patronatem Wojewody Mazowieckiego i ma charakter otwartego przeglądu, do którego zaproszeni są dzieci, młodzież i dorośli: zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, soliści ze szkół, ośrodków i placówek kulturalnych. Festiwal "Muzyczna Jesień" to międzypokoleniowe spotkanie miłośników piosenki z dobrym tekstem i piękną muzyką. Głównym celem jest konfrontacja wykonawców w różnym wieku z województwa mazowieckiego.Organizatorami Konkursu są: Ośrodek Kultury "Arsus" w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy oraz Szkoła Podstawowa Nr 11.

Celem konkursu jest promocja polskiej piosenki z wartościowym tekstem, wymiana pomysłów i doświadczeń w upowszechnianiu kultury muzycznej, prezentacja umiejętności wokalnych oraz pogłębienie zainteresowań muzycznych oraz wspieranie i promowanie twórczości artystycznej wykonawców.

Zespół wokalno-instrumentalny "Czwórka z Czwórki" pod kierunkiem nauczycielki muzyki p.Małgorzaty Kołacińskiej , reprezentował Szkołę Podstawową Nr 4 w kategorii zespołów a Julia Cichanowska z kl.VI d w kategorii solistów.

W dniu 22 listopada 2016 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury "Arsus" odbył się Koncert Laureatów VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem "Muzyczna Jesień" i uroczyste wręczenie nagród .

Zespół wokalno-instrumentalny "Czwórka z Czwórki" otrzymał wyróżnienie. Dzieci dostały statuetkę, dyplom i nagrody książkowe, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


XIV Dzielnicowa Olimpiada Historyczna
"Nasze korzenie - historia Dzielnicy Ursus"

Honorowy patronat nad olimpiadą objął Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

Do udziału w olimpiadzie zgłosiło swoich uczniów pięć szkół podstawowych dzielnicy Warszawa - Ursus: Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 14, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4.

 • I etap olimpiady - eliminacje szkolne - odbył się 16.12.2016 r. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 zadań otwartych i zamkniętych, na rozwiązanie którego mieli 45 minut.
 • II etap olimpiady - eliminacje międzyszkolne odbył się 17.03.2017 r. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 27 zadań otwartych i zamkniętych, na rozwiązanie którego mieli 60 minut. Do III etapu zakwalifikowało się 14 uczniów, w tym:
  SP nr 4 - 4 uczniów
  SP nr 11 - 4 uczniów
  SP nr 14 - 4 uczniów
  SP nr 2 - 1 uczeń
  SSP nr 4 - 1 uczeń
 • III etap olimpiady - finał - odbył się 25.04.2017 r. Uczniowie przedstawiali prezentację multimedialną dotyczącą wybranego przez siebie tematu z zakresu historii XIX-sto i XX-wiecznej historii Dzielnicy Ursus. Komisję powołano spośród nauczycieli, uczących historii w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych naszej dzielnicy.

Uczniowie, którzy zajęcli najwyższe miejsca:

I miejsce

Łasek Piotr - SP 4

II miejsce

Wolszczak Natalia, SP 4

III miejsce

Główka Aleksandra, SP 11
Murawska Małgorzata, SP 14
Wojtiuk Katarzyna, SSP 4
Cieślik Martyna, SP 14

Wyróżnienie

Jankiewicz Kornelia, SP 11
Ciosek Julian, SP 14
Morawski Mateusz, SP 14
Butryn Ireneusz, SP 11
Wudarczyk Daniel, SP 4
Parafiniuk Filip, SP 11
Ryszczuk Maciej, SP 2

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz podsumowanie przebiegu olimpiady odbyło się w 2.06.2017 roku.

Serdecznie gratulujemy!!


Konkurs informatyczny miniLogia

Konkurs informatyczny mini - Logia jest konkursem przeznaczonym dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego. Organizowany jest przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie i powołany został przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Konkurs poszerza treści podstawy programowej przedmiotu zajęcia komputerowe w szkole podstawowej.

Konkurs polega na samodzielnym rozwiązaniu zadań graficznych w środowisku Logomocja. Wszyscy uczniowie ze szkół podstawowych - niezależnie od wieku - rozwiązują te same zadania graficzne.

Konkurs składa się z trzech etapów. Etap pierwszy jest etapem szkolnym. Po ogłoszeniu treści zadań konkursowych, uczniowie rozwiązują je w dowolnym miejscu i czasie i przekazują nauczycielowi informatyki do wyznaczonego terminu. W tym roku szkolnym etap pierwszy trwał od 26 października 2016 roku do 17 listopada 2016 roku i wzięło w nim udział pięciu uczniów naszej szkoły:

Paweł Sidorczuk, klasa 6a
Piotr Stasiulewicz, klasa 6a
Tymon Czernek, klasa 6a
Marek Nowak, klasa 6d
Gabriela Wiśniewska, klasa 6g

Wymienienie uczniowie zdobyli dostateczną ilość punktów, aby zakwalifikować się do etapu drugiego.

Etap drugi był etapem rejonowy, odbył się 19 stycznia 2017 roku i wzięło w nim udział pięcioro uczniów z naszej szkoły:
Paweł Sidorczuk, klasa 6a
Piotr Stasiulewicz, klasa 6a
Tymon Czernek, klasa 6a
Marek Nowak, klasa 6d
Gabriela Wiśniewska, klasa 6g

Wyniki ogłoszono zostaną 09 lutego 2017 roku. Piotr Stasiulewicz uzyskał wystarczającą liczbę punktów, aby przedostać się do etapu trzeciego, który odbył się 8 marca 2017 roku, w którym został finalistą.

Serdecznie gratulujemy!!


Konkurs informatyczny "Mistrz Klawiatury"

W roku szkolnym 2016/2017 realizowany jest dzielnicowy konkurs informatyczny Mistrz Klawiatury. Konkurs organizowany jest przez Szkołę Podstawową Nr 14 w Warszawie, przy ulicy Sosnkowskiego 10.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z klas IV - VI i polega na jak najszybszym przepisaniu zadanego tekstu. Liczy się też jak najmniejsza ilość błędów popełnionych podczas przepisywania tekstu.

Ze względu na dużą liczbę chętnych uczniów i ograniczoną liczbę osób, które mogą wziąć udział w etapie szkolny, przeprowadza się eliminacja klasowe, w wyniku których do etapu szkolnego przedostali się przedstawiciele klas 4-6. Osoby, który uzyskały najwyższe wyniki w etapie szkolnym to:

- Michał Dolata, klasa 4c
- Julia Palczewska, klasa 6b
- Weronika Kozłowska, klasa 6e

Etap drugi konkursu odbył się w Szkole Podstawowej Nr 14 i Weronika Kozłowska zajęła w nim pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!


DZIELNICOWA OLIMPIADA INFORMATYCZNO-JĘZYKOWA

Organizatorem Dzielnicowej Olimpiady Informatyczno - Językowej jest Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie.

Patronat nad Olimpiadą sprawuje Burmistrz dzielnicy Ursus, wydawnictwa Helion oraz Oxford. Nad jej przebiegiem czuwała Komisja powołana spośród nauczycieli informatyki języka angielskiego uczących w szkołach na terenie dzielnicy Ursus.

W olimpiadzie wzięło udział 15 uczestników.


Cele olimpiady:

- Rozwijanie zainteresowań uczniów nauką języka obcego, informatyki oraz technologii informatycznej.

- Rozwijanie umiejętności z zakresu informatyki i technologii informatycznej w zakresie tworzenia i przetwarzania informacji.

- Motywacja uczniów do doskonalenia sprawności językowych oraz do samodzielnego uczenia się języka, a także do doskonalenia sprawności wykorzystywania informatyki i technologii informatycznej.

- Wzbogacenie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych.


Laureaci:

I miejsce: Mieszko Maciejewski SP14 oraz Maria Pesta SP4 (klasa 5a)
II miejsce: Dominik Ostas SP2
III miejsce: Lena Gałązka SP14 oraz Jakub Sudoł SP14
Wyróżnienie: Wiktoria Zuba SP4 (klasa 6a) oraz Jakub Ostas SP2

Serdecznie gratulujemy!!


Sprawozdanie z Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2017" klasy 4- 6

Organizatorem konkursu jest stowarzyszenie "Kangourou Sana Frontieres" z siedzibą w Paryżu, w Polsce głónym organizatorem jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych z siedzibą w Toruniu.Zasady i cel konkursu:
Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach, które obejmują następujące klasy:

Żaczek - klasy 2 szkół podstawowych;
Maluch - klasy 3 i 4 szkół podstawowych;
Beniamin - klasy 5 i 6 szkół podstawowych;

Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie'res. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut.

Test konkursowy w kategorii "Żaczek" zawiera 21 zadań o różnym stopniu trudności (7 zadań po 3 punkty, 7 zadań po 4 punkty i 7 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 21 punktów. Test konkursowy w kategorii "Maluch" zawiera 24 zadania o różnym stopniu trudności (8 zadań po 3 punkty, 8 zadań po 4 punkty i 8 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 24 punkty. Testy konkursowe pozostałych kategorii zawierają po 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów. Uczeń uczestniczący w konkursie w każdej z tych kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 30 punktów.

Do każdego zadania dołączonych jest 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna jest poprawna. Za brak odpowiedzi uczestnik otrzymuje zero punktów, natomiast za odpowiedź błędną lub zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi, otrzymuje punkty ujemne w liczbie 25% przewidzianych za dane zadanie.

W czasie trwania Konkursu nie wolno korzystać z kalkulatorów.

Wspólna dla wszystkich krajów data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów podnoszą atrakcyjność konkursu. Wprawdzie wyniki Konkursu mogłyby być wykorzystane do opracowania międzynarodowych rankingów czy innych form rywalizacji pomiędzy krajami (jak ma to miejsce np. w przypadku Międzynarodowej Olimpiady Matematycznej), jednak nie byłoby to zgodne z główną ideą konkursu, którą jest sprowokowanie jak najliczniejszej manifestacji matematycznej o charakterze wspólnej, intelektualnej zabawy. Dzień konkursu, "Dzień Kangura" stał się już w szkołach wielu krajów prawdziwym świętem matematyki, nie ograniczającym się wyłącznie do samego konkursu. Jest też okazją do realizowania innych form popularyzacji matematyki.

Konkurs odbył się 16 marca 2017 roku. Wzięło w nim udział 62 uczniów klas IV, 39 uczniów klas V i 34 uczniów z klas VI.

W klasach czwartych
Jeden uczeń został laureatem - Krawczyk Bartosz
Trzech uczniów otrzymało wynik bardzo dobry
1. Dolata Michał
2. Lula Joanna
3. Sidorowicz Patryk

Dwunastu uczniów otrzymało wyróżnienie
1. Waśko Natalia
2. Rak Stanisław
3. Zielińska Weronika
4. Stalęga Emilia
5. Cieślik Karolina
6. Mędrzak Anna
7. Sikora Robert
8. Grubba Szymon
9. Ochociński Aleksander
10. Adamus Antoni
11. Gusta Maciej
12. Zgrodzki Adrian

W klasach piątych
Jeden uczeń otrzymał wynik bardzo dobry - Polus Bartosz

Jeden uczeń otrzymał wynik bardzo dobry - Polus Bartosz

Pięciu uczniów otrzymało wyróżnienie
1. Zieliński Wojciech
2. Chmieliński Mateusz
3. Baran Piotr
4. Borejszo Matylda
5. Janik Olgierd

W klasach szóstych
Dwoje uczniów otrzymało wynik bardzo dobryW klasach szóstych
Dwoje uczniów otrzymało wynik bardzo dobry
1. Spychała Marek
2. Sznajder Aleksandra

Pięciu uczniów otrzymało wyróżnienie
1. Stasiulewicz Piotr
2. Czernek Szymon
3. Sitkowska Natalia
4. Kapelko Emilia
5. Sidorowicz Paweł


Sprawozdanie z X edycji Dzielnicowego Konkursu Mistrz "Sudoku"

16 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr 4 został przeprowadzony ostatni etap Dzielnicowego Konkursu "Mistrz Sudoku" pod honorowy patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy - Pani Urszuli Kierzkowskiej.

Konkurs Sudoku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem uczniów klas 1-3 ursuskich szkół. Licznie biorą w nim udział dzieci ze szkół SP 4, SP 11 i SP 14. Uczniowie zmagają się z łamigłówkami w trzech etapach - klasowym, szkolnym i międzyszkolnym. Mistrz Sudoku stanowi dla dzieci ważne wyróżnienie.

W roku szkolnym 2016/ 2017 w ostatnim etapie wzięło udział 41 uczniów. Z tak dużej grupy 31 uczniów zostało laureatami.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników.

Najlepszymi okazali się:

( klasy pierwsze)
- Mistrz Sudoku Natalia Orłowska klasa 1 SP nr 11
- Mistrz Sudoku Mateusz Wójtowicz klasa 1 SP nr 4
- I miejsce Julia Dryk klasa 1 SP nr 11
- II miejsce Franciszek Niedziński klasa 1 SP nr 4
- III miejsce Patryk Stefaniuk klasa 1 SP nr 4


( klasy drugie)
Mistrz Sudoku Tymon Włodarczyk klasa 2 SP nr 11
- I miejsce Maja Lipińska klasa 2 SP nr 11
- II miejsce Michał Biegus klasa 2 SP nr 14
- II miejsce Gabriela Piątek klasa 2 SP nr 4
- III miejsce Jan Makarewicz klasa 2 SP nr 4
- III miejsce Oliwia Krzeszewska klasa 2 SP nr 11


( klasy trzecie)
Mistrz Sudoku Maja Znamirowska klasa 3 SP nr 4
Mistrz Sudoku Matylda Janusz klasa 3 SP nr 4
- I miejsce Piotr Gadomski klasa 3 SP nr 4
- I miejsce Antonina Nowocień klasa 3 SP nr 14
- II miejsce Karolina Kowalewska klasa 3 SP nr 11
- III miejsce Zuzanna Michałowicz klasa 3 SP nr 14
- III miejsce Krzysztof Kulik klasa 3 SP nr 11


Wyróżnienia

( klasy pierwsze)
-Jan Latoszek kl. 1 SP nr 14
- Mateusz Kot kl. 1 SP nr 4
- Antoni Domański kl. 1 SP nr 4
- Zuzanna Szwarcberger kl. 1 SP nr 11

( klasy drugie)

- Weronika Sikora kl. 2 SP nr 4
- Julia Dipont Wasilewska kl. 2 SP nr 4
- Rafał Kalinowski kl. 2 SP nr 14
- Kacper Kmieniecki kl. 2 SP nr 14
- Liliana Peller kl. 2 SP nr 14

( klasy trzecie)
- Wiktoria Ruchowska kl. 3 SP nr 4
- Juliusz Sadło kl. 3 SP nr 4
- Wiktoria Baryła kl. 3 SP nr 4
- Dominik Kaczyński kl. 3 SP nr 14


Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2019/2020