-

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY- laureaci z klasy 3 C

Już po raz kolejny odbył się SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY. Wśród zwycięzców, wyłonionych przez konkursowe jury byli uczniowie z klasy 3 C:
- Maria Taras, zdobywczyni I miejsca,
- Szymon Włodarski, zdobywca II miejsca.
Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Konkurs na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną

W okresie przedświątecznym Samorząd Szkolny zorganizował konkurs na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną. Najpiękniejszy wystrój świąteczny wykonały następujące klasy:

I miejsce klasa7 a (sala nr 7)- wych. p.Edyta Deca
II miejsce klasa 8b (sala nr 18)- wych.p.Julia Rzońca-Karaś
III miejsce klasa 8a (sala nr 9)- wych.p.Agata Więcek
III miejsce klasa 7c (sala nr 19) wych.p.Iwona Zarzycka
IV miejsce klasa 6c (sala nr 2) wych.p.Katarzyna Głogowska

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Rozstrzygnięcie konkursu na najsympatyczniejszego chłopaka

Aby uczcić obchody Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na "najsympatyczniejszego chłopaka "w każdej klasie. Gratulujemy wszystkim , którzy znaleźli się w gronie najsympatyczniejszych i z przyjemnością przedstawiamy wyniki:
Żaba Maksymilian (4a), Król Michał (4b), Asendy Adam (5a), Stępiński Piotr( 5b),
Pagas Bartosz (5d), Mucharski Adam (5e), Pączek Jan (5f), Zugaj Gabriel (6a),
Kosiński Antonii (6b), Klonowski Borys (6c), Chmielewski Marcel (6e), Biela Natan (7a), Trześniewski Andrea (7b), Szymański Krzysztof (7c), Kapelko Adrian (7d),
Chodorowski Daniel(7e), Klonowski Mikołaj (8a), Włodarkiewicz Kuba (8b),
Perzyna Kacper (8c), Olszewski Kacper (8d), Paterek Kacper(8e)

XI Konkurs Fotograficzny "Moje wakacje"

I miejsce: Agata Kubiak 4a
II miejsce: Agata Wakuluk 5c
III miejsce: Filip Kozioł 6d
Wyróżnienia: Alicja Król 7c
Zofia Miłkowska 5F
Kacper Kocon 8c


































































Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2019/2020