WARSZAWSKI KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Dnia 26. 02. 2021 roku odbyły się szkolne eliminacje dla uczniów klas trzecich do szkolnego konkursu „Mała Olimpiada Matematyczna”. Do II etapu dzielnicowego mogli zakwalifikować się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 75% punktów możliwych do zdobycia w I etapie. O corocznym bardzo wysokim poziomie konkursu świadczy fakt, iż wśród najlepszych matematyków klas trzecich, tylko 13 uczniów zakwalifikowało się do II etapu konkursu. Nasi finaliści zmierzyli się z bardzo wymagającymi i ciekawymi zadaniami. Uczniowie poradzili sobie bez problemu z rozwiązaniem zadań. Niektórzy uczestnicy otrzymali maksymalną ilość punktów zdobywając główne nagrody. Spośród laureatów olimpiady jest uczennica naszej szkoły Maria Pachulska Wyróżnienie otrzymali: Dariusz Bereźnicki uczeń klasy 3a oraz Zofia Szewczak uczennica klasy 3b. Marii, Zofii oraz Dariuszowi serdecznie gratulujemy tak dobrych wyników, w tym prestiżowym i trudnym konkursie oraz życzymy dalszych matematycznych sukcesów! Gratulujemy!!!

Sukcesy recytatorskie naszych uczniów w 2021 roku!

Z nieukrywaną radością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły PRZEMYSŁAW KAMECKI z kl. 1c zajął III miejsce w 44. Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” w pierwszej kategorii wiekowej (klasy 0-3).

W eliminacjach dzielnicowych Przemek zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jury dzielnicowego etapu konkursu doceniło również innych uczniów naszej szkoły, przyznając im wyróżnienia. Byli to:
w kategorii klas 0-3
Zuzanna Nowak kl.0A
Maria Antonik kl. 0C
Ignacy Hawryluk kl. 1C
Weronika Domagalska kl. 3B W kategorii klas 4-6
Hanna Niezgoda kl. 4A
W kategorii klas 7-8
Paulina Czyż kl. 8B
Wszystkim Wyróżnionym oraz Laureatowi serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów recytatorskich! Na ręce Rodziców składamy podziękowania za współpracę i zaangażowanie.

III KONKURS MULTIMEDIALNY - „REKLAMA MOJEJ SZKOŁY”

Organizator:
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie pod patronatem - Mazowieckiego Kuratora Oświaty;
- Starosty Mińskiego;
- Burmistrza Kałuszyna.

Adresaci:
Uczniowie klas 4 – 8 szkół podstawowych województwa mazowieckiego Maciej Limanowski oraz Grzegorz Kiezik, uczniowie klasy 6f, wzięli udział w konkursie, a ich praca została doceniona.

Podsumowania III Konkursu Multimedialnego „Reklama Mojej Szkoły” znajduje się tutaj

Film stworzony przez naszych uczniów znajduje się tutaj

Konkurs plastyczny " Jesień w oczach dziecka"

W tym roku szkolnym odbył się konkurs plastyczny " Jesień w oczach dziecka". Wśród zwycięzców, wyłonionych przez konkursowe jury byli uczniowie z klasy 1C:

- Ignacy Hawryluk zdobywca I miejsca,
- Ewa Niezgoda zdobywczyni wyróżnienia,
- Wojciech Bielecki zdobywca wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy!

Zapraszczamy do obejrzenia zdjęć

Laureaci konkursu "Potwór ziemniaczany"

I miejsce:
Anna Król 0B

II miejsce:
Wiktor Zwoliński 0B

III miejsce:
Kinga Konopka 0C
Wojciech Jędrzejczyk 0D

Wyróżnienie:
Wiktoria Strach 0B
Lilianna Drygaś 0C
Igor Szczecina 0D
Maria Antonik 0C
Zuzanna Zdunek 0B

Zwycięzcom gratulujemy!!! Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Rozdanie nagród nastąpi w przyszłym tygodniu (po 09.11.20).

XII Konkurs Fotograficzny "Moje Wakacje"

We wrześniu 2020 roku roztrzygnięto XII Konkurs Forograficzny "Moje Wakacje". Jak co roku spłynęło wiele interesujących i ciekawych zdjęć, zatem i tym razem wybór nie był prosty.

Oto wyniki konkursu:
Alicja Król, klasa 8c - I miejsce