/-

ZBIÓRKA DARÓW DLA DOMU DZIECKA NR 15 im. Ks. BAUDOINA W WARSZAWIE

W dniu 23.10.2019r. zakończyliśmy zbiórkę darów dla Domu Dziecka nr 15 w Warszawie. Zebraliśmy dużą ilość chusteczek nawilżanych, pieluch jednorazowych, mydeł w płynie oraz słodyczy takich jak: żelki, ciastka, cukierki, paluszki. Dnia 29.10.2019r. Wolontariusze Domu Dziecka odebrali zebrane dary i wręczyli podziękowanie za okazaną pomoc. Dzięki Państwa zaangażowaniu i bezinteresownej pomocy podarowaliśmy najmłodszym trochę radości i uśmiechu. D Z I Ę K U J E M Y !!!

AKCJA "PACZKA NA KRESY" Boże Narodzenie 2019

W dniach 18.11.2019r.- 05.12.2019r. Nasza szkoła wzięła udział w akcji "Paczka na Kresy" organizowaną przez Fundację "Kresy w potrzebie - Polacy Polakom". Zebraliśmy dużą ilość produktów spożywczych, słodyczy, środków opatrunkowych, chemii, jak również kalendarzy na 2020 rok o tematyce związanej z Polską. Młodsi uczniowie przy pomocy starszych uczniów wykonały kartki świąteczne z życzeniami. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam Święta Bożego Narodzenia będą piękne i radosne, a udział w akcji pozostanie kartką bożonarodzeniową w naszych sercach.

BANK ŻYWNOŚCI

W ostatni weekend listopada, wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w świątecznej zbiórce żywności, podczas której rozdawali ulotki, zachęcali ludzi do wzięcia udziału w akcji oraz pakowali i liczyli zebraną żywność. Dziękujemy wolontariuszom za udział i pomoc.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2019/2020