• KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW - rok szkolny 2022/2023 – I półrocze

      •  

        Lp.

        IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

        DZIEŃ TYGODNIA

        CZAS /godzina/

         MIEJSCE /pokój nauczycielski, sala lekcyjna nr../

         

        1

        Abramczyk - Komar Katarzyna

        piątek

        14:00 – 15:00

        s. 20 (świetlica)

        2

        Adamus Mariola

        środa

        7:00 – 8:00

        s. 17

        3

        Ambroży Danuta

        piątek

        11:00 - 12:00

        świetlica

        4

        Antonowicz Joanna

        środa

        11:30 – 12:30

        pokój nauczycielski

        5

        Baluta Paulina

        środa

        9:00 – 10:00

        pokój nauczycielski

        6

        Bardzińska Marta

        czwartek

        9:45 – 10:45

        pokój nauczycielski

        7

        Bąk Urszula

        wtorek

        7:00 – 8:00

        s.21

        8

        Bednarska Ilona

        wtorek

        15:45 – 16:45

        s.16

        9

        Boniowska Małgorzata

        poniedziałek

        17:30 – 18:30

        sala gimnastyczna

        10

        Cajzer Artur

        środa

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        11

        Chmielińska Agata

        poniedziałek

        7:45 – 8:45

        pokój nauczycielski

        12

        Cieśla Eliza

        wtorek

        12:00 - 13:00

        pokój nauczycielski

        13

        Cisek Karolina

        poniedziałek

        15:30 – 16:30

        s.24

        14

        Cygan Agata

        poniedziałek

        12:00 - 13:00

        pokój nauczycielski

        15

        Daniłowska - Rolka Anna

        piątek

        7:55 – 8:55

        pokój nauczycielski

        16

        Deca Edyta

        poniedziałek

        14:30 – 15:30

        11a

        17

        Dygas Katarzyna

        czwartek

        14:00 – 15:00

        świetlica

        18

        Dziuban Anna

        środa

        10:40 – 11:40

        s.28

        19

        Gerełło Ewa    

        poniedziałek

        13:30 – 14:40

        gabinet dyrektora

        20

        Gruszka Piotr

        poniedziałek

        14:30 – 15:30

        sala gimnastyczna

        21

        Gutkowski Janusz          

        środa

        13:00 – 14:00

        kontakt: sekretariat

        22

        Indra Anna

        czwartek

        13:45 – 14:45

        pokój nauczycielski

        23

        Jakubas Iwona

        czwartek

        7:00 – 8:00

        s.2

        24

        Janikowska Daria

        poniedziałek

        7:55 – 8:55

        pokój nauczycielski

        25

        Jaworska Agnieszka

        piątek

        9:40 – 10:40

        pokój nauczycielski

        26

        Józwiak Sławomira      

        wtorek

        7:00 – 8:00

        s.24

        27

        Kałuża Sylwia

        piątek

        9:30 – 10:30

        pokój nauczycielski

        28

        Kasprzak Katarzyna

        środa

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        29

        Kędracki Piotr

        wtorek

        11:30 – 12:30

        sala gimnastyczna

        30

        Kmieć Kinga

        wtorek

        15:00 – 16:00

        świetlica

        31

        Kolmus Alicja

        czwartek

        12:30 - 13:30

        biblioteka

        32

        Kołacińska Małgorzata

        wtorek

        9:45 – 10:45

        gabinet pedagoga

        33

        Kordalska Agnieszka

        środa

        10:00 – 11:00

        świetlica

        34

        Koszowska Ewa

        czwartek

        13:30 – 14:40

        gabinet wicedyrektora

        35

        Kościak Zofia

        wtorek

        12:30 - 13:30

        świetlica

        36

        Krauschar Katarzyna

        piątek

        8:00 – 9:00

        gabinet pedagoga

        37

        Kuśmierczyk - Szczygielska Elżbieta

        wtorek

        10:40 – 11:40

        pokój nauczycielski

        38

        Leszczyńska Karolina

        piątek

        10:45 – 11:45

        gabinet pedagoga

        39

        Leszczyńska Magdalena

        poniedziałek

        9:40 – 10:40

        pokój nauczycielski

        40

        Łućko Agnieszka

        piątek

        7:00 – 8:00

        biblioteka

        41

        Malec Paweł

        piątek

        12:30 - 13:30

        pokój nauczycielski

        42

        Mazurkiewicz Bogumiła

        poniedziałek

        13:45 – 14:45

        sala gimnastyczna

        43

        Męckowska Dorota

        wtorek

        7:00 – 8:00

        s.11

        44

        Miazga Dorota            

        wtorek

        11:30 – 12:30

        sala gimnastyczna

        45

        Mieleszczuk Małgorzata

        poniedziałek

        12:00 - 13:00

        świetlica

        46

        Miłkowska Anna

        czwartek

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        47

        Niespodziańska Magdalena

        poniedziałek

        9:40 – 10:40

        pokój nauczycielski

        48

        Osińska Karolina

        środa

        6:55 – 7:55

        pokój nauczycielski

        49

        Pacholec Wojciech

        wtorek

        10:45 – 11:45

        pokój nauczycielski

        50

        Piesio Monika

        środa

        12:00 - 13:00

        pokój nauczycielski

        51

        Piskorz Magdalena

        poniedziałek

        15:30 – 16:30

        s.24

        52

        Poćwierz Monika

        czwartek

        12:45 – 13:45

        pokój nauczycielski

        53

        Podpora Joanna

        czwartek

        16:00 – 17:00

        świetlica

        54

        Pora Anna

        wtorek

        16:00 – 17:00

        świetlica

        55

        Potapczuk Agnieszka

        czwartek

        8:00 – 9:00

        gabinet psychologa

        56

        Radzikowska Jolanta

        wtorek

        7:45 – 8:45

        s.28

        57

        Rzępała - Mańka Jolanta

        środa

        9:40 – 10:40

        pokój nauczycielski

        58

        Rzońca - Karaś Julia

        piątek

        7:55 – 8:55

        pokój nauczycielski

        59

        s. Samsonowicz Małgorzata

        piątek

        10:00 – 11:00

        s.28

        60

        Sasimowska Małgorzata

        poniedziałek

        7:00 – 8:00

        s.27a

        61

        Słaba Renata

        poniedziałek

        12:45 – 13:45

        pokój nauczycielski

        62

        ks. Sobociński Paweł

        czwartek

        8:50 – 9:50

        pokój nauczycielski

        63

        Sobota Barbara

        środa

        11:00 - 12:00

        s.3

        64

        Socha Sylwia

        wtorek

        8:50 – 9:50

        pokój nauczycielski

        65

        Sosnowska Aleksandra

        piątek

        9:45 – 10:45

        pokój nauczycielski

        66

        Stankiewicz Aneta

        poniedziałek

        11:00 - 12:00

        świetlica

        67

        Stefańczyk Agata

        czwartek

        10:30 – 11:30

        s.3

        68

        Strzelczyk Magdalena

        czwartek

        12:00 - 13:00

        pokój nauczycielski

        69

        Szczubełek Joanna

        piątek

        9:45 – 10:45

        pokój nauczycielski

        70

        Szumna Anna

        czwartek

        12:45 – 13:45

        pokój nauczycielski

        71

        Szymańska Edyta

        środa

        12:45 – 13:45

        pokój nauczycielski

        72

        Śniatkowska Monika

        wtorek

        7:50 – 8:50

        pokój nauczycielski

        73

        Tarczałowicz Anna

        wtorek

        14:30 – 15:30

        pokój nauczycielski

        74

        Tarczyńska - Płatek Agnieszka

        środa

        16:30 – 17:30

        s.23a

        75

        Tkacz Karolina

        środa

        7:00 – 8:00

        s.26

        76

        Więcek Agata

        piątek

        9:40 – 10:40

        pokój nauczycielski

        77

        Wilk Agnieszka

        środa

        15:00 – 16:00

        świetlica

        78

        Winter Wiesława

        poniedziałek

        13:55 – 14:55

        biblioteka

        79

        Włoch Dominika

        piątek

        9:00 – 10:00

        świetlica

        80

        Wojda - Kułak Sylwestra

        środa

        15:30 – 16:30

        pokój nauczycielski

        81

        Wulczyńska Monika

        poniedziałek

        9:50 – 10:50

        pokój nauczycielski

        82

        Zagrajek Magdalena

        poniedziałek

        10:40 – 11:40

        pokój nauczycielski

        83

        Zambroń Joanna

        poniedziałek

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        84

        Zarzycka Iwona

        poniedziałek

        15:25 – 16:25

        s.19