• KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW - rok szkolny 2023/2024 – II półrocze

      • IMIĘ I NAZWISKO

        NAUCZYCIELA

        DZIEŃ

        TYGODNIA

        CZAS 

         

        MIEJSCE

         

        Abramczyk - Komar Katarzyna

        czwartek

        9:00 -10:00

        świetlica

        Adamus Mariola

        wtorek

        13:40-14:40

        pokój nauczycielski

        Ambroży Danuta

        wtorek

        11:00-12:00

        biblioteka

        Antonowicz Joanna

        poniedziałek

        11:40 – 12:40

        pokój nauczycielski

        Baluta Paulina

        wtorek

        9:30 - 10:30

        pokój nauczycielski

        Bąk Urszula

        czwartek

        7:00-8:00

        pokój nauczycielski

        Boniowska Małgorzata

        wtorek

        18:00-19:00

        sala gimnastyczna

        Cajzer Artur

        środa

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        Chmielińska Agata

        wtorek

        7:50-8:50

        pokój nauczycielski

        Cieśla Eliza

        wtorek

        12:00 – 13:00

        pokój nauczycielski

        Cisek Karolina

        poniedziałek

        7:00 – 8:00

        sala 25

        Cygan Agata 

        poniedziałek

        11:00 – 12:00

        pokój nauczycielski

        Daniłowska - Rolka Anna

        czwartek

        11:55 – 12:55

        pokój nauczycielski

        Dąbrowska Dorota środa  7:00 - 8:00 

        pokój nauczycielski

        Dąbrowska Karolina

        wtorek

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        Dąbrowska - Mosek Ewa

        czwartek

        11:30 - 12:30

        Pokój nauczycielski

        Deca Edyta

        poniedziałek

        13:40-14:40

        11a

        Dygas Katarzyna

        czwartek

        16:00-17:00

        świetlica 20

        Fidura Konrad

        poniedziałek

        7:45 – 8:45

        sala gimnastyczna

        Gabara-Jędrzejewska Paulina

        poniedziałek

        11:30-12:30

        pokój nauczycielski

        Gerełło Ewa    

        poniedziałek

        13:00-14:00

        gabinet dyrektora

        Gruszka Piotr

        poniedziałek

        8:50 – 9:50

        sala gimnastyczna

        Gutkowski Janusz          

        środa

        13:00-14:00

        gabinet wicedyrektora

        Jakubas Iwona

        środa

        13:55-14:55

        pokój nauczycielski

        Jaworska Agnieszka

        wtorek

        11:35-12:35

        pokój nauczycielski

        Jeran Aleksandra

        wtorek

        11:35-12:35

        pokój nauczycielski

        Józwiak Sławomira      

        poniedziałek

        7:00- 8:00

        sala 21

        Kałuża Sylwia

        poniedziałek

        8:40-9:40

        pokój nauczycielski

        Kasprzak Katarzyna

        poniedziałek

        7:00-8:00

        sala 6

        Kędracki Piotr

        poniedziałek

        14:40-15:40

        sala gimnastyczna

        Kłosek Katarzyna

        poniedziałek

        11:30-12:30

        pokój nauczycielski

        Kmieć Kinga

        poniedziałek

        10:00-11:00

        świetlica 22

        Kolmus Alicja

        poniedziałek

        7:00 – 8:00

        sala 5

        Kołacińska Małgorzata

        środa

        9:45-10:45

        gabinet pedagoga

        Kordalska Agnieszka

        czwartek

        12:00 – 13:00

        świetlica

        Koszowska Ewa

        środa

        13:00-14:00

        gabinet wicedyrektora

        Kościak Zofia

        piątek

        16:00-17:00

        świetlica 22

        Krauschar Katarzyna

        czwartek

        12:00 – 13:00

        gabinet pedagoga

        Kuśmierczyk - Szczygielska Elżbieta 

        wtorek

        10:35-11:35

        pokój nauczycielski

        Ledzion-Broniszewska Anna

        wtorek

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        Leszczyńska Karolina

        wtorek

        7:00 – 8:00

        gabinet pedagoga

        Leszczyńska Magdalena

        poniedziałek

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        Lewandowska Agnieszka

        poniedziałek

        15:45-16:45

        sala 21

        Łućko Agnieszka

        piątek

        7:00 – 8:00

        biblioteka

        Malec Paweł

        piątek

        8:45-9:45

        pokój nauczycielski

        Mazurkiewicz Bogumiła

        środa

        10:40-11:40

        sala gimnastyczna

        Miazga Dorota            

        środa

        12:30-13:30

        sala gimnastyczna

        Mieleszczuk Małgorzata

        poniedziałek

        8:00-9:00

        świetlica 20

        Miłkowska Anna

        czwartek

        7:00-8:00

        pokój nauczycielski

        Niespodziańska Magdalena

        poniedziałek

        14:45-15:45

        pokój nauczycielski

        Pacholec Wojciech

        czwartek

        9:45-10:45

        pokój nauczycielski

        Piekarska Dorota

        środa

        7:00 – 8:00

        pokój nauczycielski

        Piesio Monika

        piątek

        11:00-12:00

        pokój nauczycielski

        Piskorz Magdalena

        środa

        7:00 – 8:00

        sala 25

        Poćwierz Monika

        czwartek

        13:40-14:40

        pokój nauczycielski

        Podpora Joanna

        czwartek

        16:30-17:30

        świetlica 22

        Pora Anna

        wtorek

        16:30-17:30

        świetlica 22

        Potapczuk Agnieszka

        poniedziałek

        8:00 - 9:00

        gabinet psychologa

        Przygocka Anna

        czwartek

        17:00-18:00

        świetlica

        Putkiewicza Magdalena

        środa

        10.40-11.40 pokój nauczycielski

        Radzikowska Jolanta

        poniedziałek

        9:40-10:40

        pokój nauczycielski

        Rzępała - Mańka Jolanta

        czwartek

        10:30-11:30

        pokój nauczycielski

        Rzońca - Karaś Julia

        piątek

        7:00 – 8:00

        sala 18

        s. Samsonowicz Małgorzata

        czwartek

        12:30-13:30

        pokój nauczycielski

        Sasimowska Małgorzata

        czwartek

        17:00-18:00

        gabinet 27A

        ks. Sobociński Paweł

        poniedziałek

        15:30-16:30

        sala 4

        Sobota Barbara

        piątek

        9:40-10:40

        sala 3

        Socha Sylwia

        poniedziałek

        10:35-11:35

        pokój nauczycielski

        Sosnowska Aleksandra

        poniedziałek

        7:55-8:55

        pokój nauczycielski

        Stankiewicz Aneta

        poniedziałek

        16:30-17:30

        świetlica 22

        Stefańczyk Agata

        środa

        13:40-14:40

        sala 3

        Strzelczyk Magdalena

        wtorek

        7:00 – 8:00

        sala 26

        Szczubełek Joanna

        wtorek

        7:00 - 8:00

        pokój nauczycielski

        Szumna Anna

        czwartek

        11:40 – 12:40

        pokój nauczycielski

        Szymańska Edyta

        piątek

        14:40-15:40

        sala 27

        Tarczałowicz Anna

        piątek

        7:50-8:50

        pokój nauczycielski

        Tarczyńska - Płatek Agnieszka

        piątek

        17:00-18:00

        gabinet logopedy 23A

        Tarwacka Anna

        wtorek

        9:45 – 10:45

        pokój nauczycielski

        Tkacz Karolina

        środa

        15:35 – 16:35

        sala 23

        Więcek Agata

        wtorek

        10:45-11:45

        pokój nauczycielski

        Wilk Agnieszka

        poniedziałek

        11:00-12:00

        świetlica 20

        Winter Wiesława

        poniedziałek

        11:50-12:50

        biblioteka

        Włoch Dominika

        środa

        16:30-17:30

        świetlica 20

        Wojda - Kułak Sylwestra

        poniedziałek

        14:40-15:40

        pokój nauczycielski

        Wojtal Małgorzata

        czwartek

        14:40-15:40

        pokój nauczycielski

        Wulczyńska Monika

        piątek

        14:40-15:40

        sala 7

         

             

        Zambroń Joanna

        czwartek

        7:50-8:50

        pokój nauczycielski

        Zarzycka Iwona

        poniedziałek

        14:40-15:40

        sala 19