• Podcast "Klucz do czytania" odc.4

      Zapraszamy do odsłuchania odc. 4. zrealizowanego przez uczniów zaangażowanych w projekt Erasmus+ "The Key to reading". Z gościem, historykiem p. Arturem Cajzerem rozmawiają Maria Hajto i Mikołaj Gębski, uczniowie klasy 7a.

      Tematem dzisiejszego odcinka jest "Konstytucja 3 maja - co każdy Polak powinien o niej wiedzieć?

      Życzymy miłego słuchania.

     • Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa

      Podczas Mazowieckiego Tygodnia Bezpieczeństwa uczniowie SP4 angażowali się w propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze oraz ostrzegali przed niewłaściwymi postawami uczestników ruchu drogowego. Efektem działań są krótkie filmiki edukacyjne w całości stworzone przez zaangażowanych w projekt ósmoklasistów.

     • MAZOWIECKI TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

      Wiosna to pora roku, która sprzyja wyjazdom, podróżom, wędrówkom i innym aktywnościom w plenerze. Wszyscy chętnie korzystamy z ładnej pogody i spędzamy czas na świeżym powietrzu. Okres ten, w którym obserwujemy wzmożony ruch samochodowy, rowerowy i pieszy, sprzyja refleksji nad szeroko pojętym bezpieczeństwem. Dlatego też Wojewoda Mazowiecki wraz z Mazowieckim Kuratorem Oświaty zaplanował w dniach 13–20 maja br. Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa.

      Uczniowie klasy 3a wzięli udział w tym projekcie. Wykonali makietę oraz znaki drogowe na ta temat ruchu drogowego oraz wybrały się na wycieczkę po mieście. Celem wycieczki było utrwalenie wiedzy wśród uczniów na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy i w mieście, a także wdrażanie dzieci do obowiązku ich przestrzegania.

     • Lato w mieście 2023

      W Szkole Podstawowej Nr 4 na ul W. Sławka 9 organizowane będzie w terminie od 17.07.2023 do 04.08.2023 r.

       

      Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest w oparciu o zgłoszenie – rejestrację w elektronicznym systemie pod adresem: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl 

       

      Warunkiem przyjęcia dziecka na Akcję jest dokonanie wpłat:

      Żywienie: 43 1020 1055 0000 9202 0504 2512 (20 zł za dzień)

      Opieka:    76 1030 1508 0000 0005 5030 3078 (30 zł za dzień)

       

      Organizacja dnia:

       7.00 - 9.00 - dyżur

       9.00 - 15.00 - zajęcia właściwe

       15.00 -17.00 - dyżur

     • Podcast

      Uczniowie, którzy biorą udział w projekcie Erasmus + "Key to Reading" mieli za zadanie stworzyć podcast. W najbliższych dniach będziemy prezentować kolejne odcinki podcastu. Były one nagrywane w profesjonalnym Studiu Inżynierska.

      Dziś zapraszamy do odsłuchania 1. odcinka  podcastu :

      "Dlaczego warto czytać książki?" Rozmawiają Ula Wilamowska z kl. 7a i Ala Stępień z kl. 6a

      Życzymy miłego słuchania.

     • Mistrzostwa Dzielnicy w Ringo

      10 maja w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Ursus w Ringo dla roczników 2008, 2009. Naszą szkołę reprezentowały najlepsze zawodniczki: Magda Kałużna (z klasy 8e), Oliwia Romanek (z klasy 8e), Mai Nguyen (z klasy 8b) i najlepsi zawodnicy: Jakub Stawiarz ( z klasy 8a), Krzysztof Kaźmierski (z klasy 8a), Wiktor Góra (z klasy 7b) wyłonieni podczas Mistrzostw Szkoly. Nasza reprezentacja po zaciętej walce zajęła 2. miejsce. W organizacji zawodów pomagali: Aneta Pułtorak z klasy 8e - sekretarka zawodów oraz Igor Barwinski z klasy 8e, sędzia liniowy. Nasze uczennice i uczniowie spisali się na medal. Gratulujemy.