• Warszawska Olimpiada Młodzieży

      W poniedziałek odbyły się dzielnicowe eliminacje w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

      Naszą szkołę reprezentowało 43 uczniów z klas 5-8. Do następnego etapu zakwalifikowało się aż 10 naszych reprezentantów. W eliminacjach łącznie wystartowało ok 200 uczniów ze wszystkich szkół w Ursusie. 

      Kwalifikację uzyskali:

      Rocznik 2012 dziewczyny:
      Alicja Brunak 5d (3 miejsce)
      Natalia Maścibrodzka 5d (4 miejsce)

      Rocznik 2012 chłopcy:
      Wojciech Jankowski 5d (4 miejsce)

      Rocznik 2011chlopcy:
      Adam Prasowski 6a (3 miejsce)

      Rocznik 2010 dziewczyny:
      Laura Chojnacka 7d (5 miejsce)
      Gabriela Rucikowska 7d (6 miejsce)

      Rocznik 2010 chłopcy:
      Adam Walkiewicz 7a (3 miejsce)
      Igor Hajduk 7b (4 miejsce)
      Oliwier Mosek 7a (7 miejsce)

      Rocznik 2009 chłopcy:
      Franciszek Niedziński 8a (3 miejsce)

      Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie :)

     • Nasza Szkoła na XIII Festiwalu Oświatowym

      W sobotę, 23 września 2023 roku, nasza szkoła brała udział w XIII Festiwalu Oświatowym dzielnicy Ursus. To było wyjątkowe wydarzenie, które połączyło naszą społeczność szkolną z lokalnymi mieszkańcami oraz innymi placówkami oświatowymi.

      Jednym z głównych gości tego dnia był pan Damian Merkel, który zaprezentował uczestnikom tajniki sztuki szermierki. Uczniowie byli bardzo zaciekawieni ćwiczeniami i mieli okazję poznać fascynujący świat szermierki.

      Na naszym stoisku nie brakowało innych atrakcji. W strefie relaksu uczniowie korzystali z malowania twarzy, co pozwoliło im naładować się pozytywną energią. Dla miłośników gry w szachy przygotowaliśmy miejsce do rywalizacji, co sprzyjało rozwijaniu umiejętności strategicznego myślenia.

      Kącik Smaku, stał się miejscem prawdziwej uczty dla podniebienia. 

      Nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali się na scenie, prezentując piękne tańce i występy artystyczne, co dostarczyło widzom wielu wzruszeń i emocji.

      Dodatkowo, nasi uczniowie mieli okazję podzielić się swoją wiedzą z zakresu bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważnym aspektem edukacji.

      Dziękujemy wszystkim za udział w tym niezwykłym wydarzeniu. To było spotkanie, które pokazało, że nasza szkoła nie tylko uczy, ale również inspiruje i integruje społeczność. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i zaangażowanie wszystkich uczestników.

     • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

      W murach naszej szkoły zrobiło się dziś wesoło i gwarno - uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wszyscy zgromadzeni wysłuchali Pani dyrektor, która życzyła nowych ciekawych doświadczeń, wspaniałych przeżyć i przyjaźni oraz przede wszystkim sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Głos zabrał również gość - zastępca burmistrza dzielnicy Ursus Pan Wiesław Krzemień, który przyłączył się do życzeń Pani dyrektor.