• Zapraszamy wszystkie dzieci na smaczne domowe obiady w roku szkolnym 2022/2023.

• Szanowni Rodzice,
          Uprzejmie informujemy, że obiady gotuje doświadczony personel, na miejscu, w szkolnej kuchni, według receptur po zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

Zamawianie i płatność za posiłki odbywa się online (Obiady_Instrukcja__SP4_22_23.pdf).

Płatności prosimy uiszczać do 10 dnia każdego miesiąca.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z ajentem : 608 083 935

CENA OBIADÓW ZA LISTOPAD :

PEŁNY OBIAD     15 zł  x  20 dni =  300 zł

TYLKO  ZUPA         4 zł x  20 dni =    80 zł

TYLKO II DANIE   14 zł x  20 dni  = 280 zł

• 21. - 27. listopad

• Po21. 11.
      • Kalafiorowa z ziemniakami,
        Makaron po włosku
      • Wt22. 11.
      • Krem z dyni,
        Kotlet mielony, ziemniaki, buraczki
      • Śr23. 11.
      • Porowo- ziemniaczana,
        Kurczak w sosie słodko - kwaśnym z ryżem, surówka z marchwi
      • Cz24. 11.
      • Krupnik,
        Kotlet schabowy, ziemniaki, fasolka szparagowa
      • Pt25. 11.
      • Gulaszowa z ziemniakami,
        Naleśniki z serem, dżemem i owocami
      • So26. 11.
      • Nieczynna
      • Ni27. 11.
      • Nieczynna
    • REŻIM SANITARNY OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 4 W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

1. Wprowadzamy zasady szczególnej ostrożności dotyczące zabezpieczenia pracowników:
      a) zapewniamy środki ochrony osobistej,
      b) odstęp społeczny 1,5 m.
      2. Zwracamy szczególną uwagę na utrzymanie wysokiej higieny stanowisk pracy, opakowań produktów, sprzętu kuchennego, naczyń stołowych i sztućców, a także higieny osobistej.
      3. Osoba odpowiedzialna za wydawanie uczniom posiłków zobowiązana jest do przeprowadzenia uprzedniej dezynfekcji powierzchni, na której spożywany jest posiłek, a także sprzętów służących dzieciom do jego spożycia.
      4. Po każdej grupie spożywającej posiłek wietrzymy salę, czyścimy blaty stołów i dezynfekujemy.
      5. Naczynia i sztućce myjemy w zmywarce z dodatkiem detergentów w temperaturze min. 60oC.
      6. Obiady są wydawane zgodnie z grafikiem.

Opracowano na podstawie wytycznych MEN, GIS, MZ oraz wytycznych Biura Edukacji m.st. Warszawy.