KLASA 8 D NA WYCIECZCE W CENTRUM NAUKI KPOERNIK

18 grudnia klasa 8 D pod opieką pani A. Łućko oraz pani A. Daniłowskiej - Rolki uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Centrum Nauki Kopernik. Jednym z punktów programu był seans filmowy w Planetarium. Niestety czas w tym niesamowitym miejscu upłynął bardzo szybko i musieliśmy udać się w drogę powrotną do domu. Z pewnością był to dla wszystkich czas wykorzystany pożytecznie.

KLASA 8D POD POMNIKIEM SZARYCH SZEREGÓW

Dnia 11 października o godzinie 12 uczniowie z klasy 8D pod opieką wychowawcy- pani Agnieszki Łućko wyszli ze szkoły , aby złożyć wizytę przy pomniku Szarych Szeregów. Pomnik ten znajduje się w niewielkiej odległości od głównego wejścia do szkoły. Po dotarciu na miejsce , uczniowie wyczyścili rejon pomnika, złożyli kwiaty pod samym monumentem, a także zapalili znicze.

WYCIECZKA DO TEATRU - KLASAY 8D

13 września klasa 8D pod opieką pani Agnieszki Łućko oraz pani Anny Daniłowskiej - Rolki wybrała się na przedstawienie Stowarzyszenie Umarłych Poetów do teatru OCH. Jest to teatralna wersja kultowego filmu Petera Weira. Spektakl opowiada o dziejach uczniów Akademii Weltona- elitarnej męskiej szkoły z internatem. Całe przedstawienie odbyło się pod okiem Piotra Ratajczaka. Wycieczka była udana, a inscenizacja ciekawa i warta obejrzenia.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2019/2020