ZAPRASZAMY NA OBIADY

II danie - 9zł

Zupa - 3zł

Cena za obiady na wrzesień - 210zł

Wszystkie posiłki przygotowuje doświadczony personel w szkolnej kuchni.

Ze względu na zachowanie wszelkich środków ostrożności z powodu COVID-19, płatność za obiady proszę dokonywać przelewem do 5 dnia każdego miesiąca na konto:

18102010550000920200212944

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka, klasa, nr. szkoły, rodzaj posiłku oraz telefon do kontaktu.

Odwołania nieobecności należy zgłaszać do godź. 9:00 danego dnia sms-em na tel. 608083935.

Zgłaszane nieobecności bardzo proszę odliczać przy opłacie na następny miesiąc.

Wyjaśnienia rozliczeń płatności za marzec proszę o kontakt e-mail: ewakuchna@op.pl

REŻIM SANITARNY OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 4 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

1. Wprowadzamy zasady szczególnej ostrożności dotyczące zabezpieczenia pracowników:
a) zapewniamy środki ochrony osobistej,
b) odstęp społeczny 1,5 m.

2. Zwracamy szczególną uwagę na utrzymanie wysokiej higieny stanowisk pracy, opakowań produktów, sprzętu kuchennego, naczyń stołowych i sztućców, a także higieny osobistej.

3. Osoba odpowiedzialna za wydawanie uczniom posiłków zobowiązana jest do przeprowadzenia uprzedniej dezynfekcji powierzchni, na której spożywany jest posiłek, a także sprzętów służących dzieciom do jego spożycia.

4. Po każdej grupie spożywającej posiłek wietrzymy salę, czyścimy blaty stołów i dezynfekujemy.

5. Naczynia i sztućce myjemy w zmywarce z dodatkiem detergentów w temperaturze min. 60oC.

6. Obiady są wydawane zgodnie z grafikiem.

Opracowano na podstawie wytycznych MEN, GIS, MZ oraz wytycznych Biura Edukacji m.st. Warszawy.

Poniedziałek 21.09.2020

• zupa kalafiorowa z ziemniakami
  • gulasz myśliwski, kasza, surówka z kiszonego ogórka
  • woda, kompot

Wtorek 22.09.2020

• barszcz czerwony zabielany
  • rumsztyk z cebulą, ziemniaki, surówka kolesław

Środa 23.09.2020

• zupa ziemniaczana
  • makaron z serem i truskawkami
  • herbata z cytryną, woda

Czwartek 24.09.2020

• zupa ogórkowa z ryżem
  • sznycel drobiowy, ziemniaki, mizeria

Piątek 24.09.2020

• zupa pomidorowa z makaronem
  • kotlet jajeczny, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty
  • kompot, woda

Uprzejmie informujemy, że nie wydamy obiadu, gdy nie będzie oplacony w terminie.

Przypominamy, ze obiad jednorazowy kupujemy dzien wczesniej lub do godziny 9:00 w dniu biezacym

Menu może ulec drobnej zmianie ze względu na brak dostatecznej ilosci skladników w hurtowniach. Zmiany w menu dokonywane sa sporadycznie.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2020/2021