ZAPRASZAMY NA OBIADY
OD 02.09.2O20 /ŚRODA/

Szanowni Państwo,
poniżej przekazuję propozycję oferty ajenta stołówki szkolnej dla wszystkich zainteresowanych.
1. Obiad dwudaniowy na wynos - zupa + II danie. Koszt: 10 zł (odbiór od poniedziałku do piątku).
2. Pierogi ruskie - 16 zł za kilogram, pierogi z mięsem - 18 zł za kilogram (odbiór w każdą środę, począwszy od 2 grudnia).

W zależności od zainteresowania bardzo możliwe, że pojawi się oferta świąteczna, w której znajdą się pierogi z kapustą i grzybami leśnymi.
Chętnych proszę o kontakt z ajentem stołówki szkolnej - Panią Ewą Kuchną pod numerem telefonu 608 083 935.

Szanowni Państwo,
Biorąc pod uwagę obecną sytuację, zwracam się do Państwa z propozycją przygotowania obiadów dla dzieci na wynos. W ramach abonamentu uczniowie, którzy mają opłacone obiady, będą mogli nadal z nich korzystać. Mając na uwadze fakt, że dzieci do godziny 16:00 nie mogą poruszać się bez opeki rodziców, obiady będą musiały być odbierane przez osobę dorosłą. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tej propozycji, proszę o kontakt telefoniczny (nr. tel. 608 083 935).

z poważaniem
Ewa Kuchna
ajentka stołówki szkolnej

CENA OBIADU

Pełny obiad - 10zł

II danie - 9zł

Zupa - 3zł

Cena za obiady w grudniu:
- pełny obiad: 160 zł
- zupa: 48 zł
- II danie: 144 zł

Uprzejmie prosimy o opłacenie wszystkich obiadów do dnia 05.12.2020. Przy opłacie prosimy odliczać zgłaszane nieobecności.

PROŚBA DO RODZICÓW, KTÓRZY NIE OPŁACILI OBIADÓW ZA 8 DNI MARCA I PIERWSZY TYDZIEŃ LISTOPADA O JAK NAJSZYBSZE UREGULOWANIE TEJ ZALEGŁOŚCI

Wszystkie posiłki przygotowuje doświadczony personel w szkolnej kuchni.

Ze względu na zachowanie wszelkich środków ostrożności z powodu COVID-19, płatność za obiady proszę dokonywać przelewem do 5 dnia każdego miesiąca na konto:

18102010550000920200212944

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka, klasa, nr. szkoły, rodzaj posiłku oraz telefon do kontaktu.

Odwołania nieobecności należy zgłaszać do godź. 9:00 danego dnia sms-em na tel. 608083935.

Zgłaszane nieobecności bardzo proszę odliczać przy opłacie na następny miesiąc.

Wyjaśnienia rozliczeń płatności za marzec proszę o kontakt e-mail: ewakuchna@op.pl

REŻIM SANITARNY OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 4 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

1. Wprowadzamy zasady szczególnej ostrożności dotyczące zabezpieczenia pracowników:
a) zapewniamy środki ochrony osobistej,
b) odstęp społeczny 1,5 m.

2. Zwracamy szczególną uwagę na utrzymanie wysokiej higieny stanowisk pracy, opakowań produktów, sprzętu kuchennego, naczyń stołowych i sztućców, a także higieny osobistej.

3. Osoba odpowiedzialna za wydawanie uczniom posiłków zobowiązana jest do przeprowadzenia uprzedniej dezynfekcji powierzchni, na której spożywany jest posiłek, a także sprzętów służących dzieciom do jego spożycia.

4. Po każdej grupie spożywającej posiłek wietrzymy salę, czyścimy blaty stołów i dezynfekujemy.

5. Naczynia i sztućce myjemy w zmywarce z dodatkiem detergentów w temperaturze min. 60oC.

6. Obiady są wydawane zgodnie z grafikiem.

Opracowano na podstawie wytycznych MEN, GIS, MZ oraz wytycznych Biura Edukacji m.st. Warszawy.

Poniedziałek 30.11.2020

• zupa jarzynowa z ziemniakami
  • penne z sosem carbonara, surówka z czerwonej kapusty

Wtorek 01.12.2020

• krupnik z zieleniną
  • kotlet mielony, ziemniaki, marchewka na ciepło

Środa 02.12.2020

• zupa gulaszowa z ziemniakami
  • pierogi z mięsem, mix sałat

Czwartek 03.12.2020

• zupa z czerwonej soczewicy
  • devolaj, ziemniaki, surówka colesław

Piątek 04.12.2020

• zupa pomidorowa z makaronem
  • naleśniki z serem, dżemem i polewą truskawkową
  • kompot, woda

Uprzejmie informujemy, że nie wydamy obiadu, gdy nie będzie oplacony w terminie.

Przypominamy, ze obiad jednorazowy kupujemy dzien wczesniej lub do godziny 9:00 w dniu biezacym

Menu może ulec drobnej zmianie ze względu na brak dostatecznej ilosci skladników w hurtowniach. Zmiany w menu dokonywane sa sporadycznie.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2020/2021