• REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2022/23

• Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego
          na terenie województwa mazowieckiego, na rok szkolny 2022/2023, w tym terminy składania dokumentów:

1)    do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych:

• czteroletniego liceum ogólnokształcącego,
          • pięcioletniego technikum,
          • trzyletniej branżowej szkoły I stopnia,
          • klas wstępnych w publicznych szkołach ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023,
            w tym do branżowych szkół I stopnia, w których zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w dniu 1 lutego 2023 r.

2)    na semestr pierwszy:

• klasy I publicznych branżowych szkół II stopnia
          • klasy I publicznych szkół policealnych

na rok szkolny 2022/2023, w których zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w dniu 1 września 2022 r.

• klasy I publicznych branżowych szkół II stopnia
          • klasy I publicznych szkół policealnych

na rok szkolny 2022/2023, w których zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w dniu 1 lutego 2023 r.

3)    do klas pierwszych:

• publicznych szkół podstawowych dla dorosłych
          • publicznego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych