-

Wolontariat
2020/2021

W związku z trudną sytuacją spowodowaną epidemią, w tym roku szkolny wolontariat nie ma możliwości przeprowadzenia akcji charytatywnych na terenie szkoły. W związku z tym pragniemy zachęcić uczniów do wzięcia udziału w proponowanych akcjach.


"SZLACHETNA PACZKA"

W dniu 14.11.2020r. Wystartowała 20 edycja Szlachetnej Paczki. Tegoroczna edycja umożliwia dwa rodzaje pomocy: - zbieranie darów dla wybranej rodziny,
- wpłata pieniężna.
Szczegółowe informacje można znaleźć w niżej podanym linku: www.szlachetnapaczka.pl www.szlachetnapaczka.pl NIE ZOSTAWIAJMY BEZ POMOCY ŻADNEJ RODZINY !!!


15 BIEG WOŚP "Policz się z cukrzycą"

Bieg odbędzie się w całkowicie odmiennej, wirtualnej formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5km, możesz pokonać w dowolnej formie, byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy. Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem: www.wosp.org.pl


FINAŁ AKCJI "Misie Ratownisie"!

W dniach 21.01.20-4.02.20r. Szkolny wolontariat przeprowadził akcję zbierania pluszaków pod nazwą "Misie Ratownisie" organizowaną przez Fundacje Wsparcie 112. W związku z sytuacją panującą w kraju COVID-19 i wprowadzeniem obostrzeń, Fundacja nie mogła odebrać pluszaków ze szkoły. Z radością informujemy, że w dniu 22.10.2020r. wszystkie misie zostały odebrane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Ursusie.

Dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Szkoła Podstawowa nr 4, im. Władysława Broniewskiego w Warszawie | rok szkolny 2020/2021